Domácímu týmu nepřidalo včasné vynucené střídání kapitána týmu Poustky, který se střetl hlavou s protihráčem. Zvlášť po přestávce pak výkon obou týmů upadl do průměru. Oko diváka nemohla hra ani jedné jedenáctky potěšit a zápas spěl k bezbrankové remíze. Druhý poločas „ozdobilo“ jen několik tvrdých zákroků z obou stran.

„V první půli jsme hráli dobře, soupeře jsme přehrávali, ale na kopačky se nám lepila smůla. Hned dvakrát jsme trefili tyč,“ uvedl k derby hostující Boris Sedláček a pokračoval: „Ve druhé části se hra vyrovnala a z naší strany už to nebylo takové. Za první poločas jsme si zasloužili vyhrát, ale nejsme schopní dát gól. Domácí měli určité příležitosti až ve druhém poločase, kdy se začalo na hřišti i trochu jiskřit. Škoda, že jsme přestali hrát kombinačně, ale spíše jsme nakopávali dlouhé míče.“

Veltrusy – Záryby 0:0

Rozhodčí: Hamřík. Veltrusy: Nádeník – Trávníček, M. Kopecký, Ri. Pech, Beneš – Podskalský (Veselý), Poustka (Bittner), Melišík, Moravec – Štofl (Blahoš), L. Kopecký. Záryby: Kvasnička – Dohnal, Mikšovský, Hallík, V. Velentin – Schütz, Sedláček, Dušička, Janoušek (46. Chasa) – Mareček, Fr. Valentin (70. Šindelář).

(rp, lk)