Další prohra Vehlovic je posunula až na poslední místo v tabulce a Pšovce nepomohla ani přesilovka, kterou hrála více než posledních deset minut. Prohrála doma s Všestudy, které průběžně vedou tabulku jeden bod před Vojkovicemi. Ty ale mají ještě jeden zápas s Vysokou k dobru.

VEHLOVICE – LOBKOVICE 1:4


Pavel Kroužecký (Vehlovice): „Opět jsme nebyli kompletní a tak jsme musely měnit sestavu hlavně v obraně ale i na pozici brankáře. Hosté nám od začátku vnutili svoji hru a hned v úvodu byl zákrok ve vápně posouzen jako penalta a hosté šli do vedení. Ve druhém poločase byl obraz hry stejný a my se snažili snížit. Naše útočná snaha ale končila na obraně hostů a ti hráli na brejky."


Tomáš Přibík (Lobkovice): „Byli jsme tentokrát favority my, což nás trošku svazovalo. Ale do zápasu jsme šli s pokorou a chutí prodloužit naši vítěznou šňůru. Po prvních dvou gólech naše převaha skončila a najednou byli na míči domácí. Až do poločasu náš zlobili svými nebezpečnými protiútoky, které zaváněly obdržením branky. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit jako do prvního, zjednodušit hru a přidat nějaké branky, což se nám zanedlouho povedlo. Domácí ale bojovali dál a i za nepříznivého stavu pořád chtěli hrát fotbal, za což si tohoto soupeře velice cením. Odměnou jim bylo snížení. To domácím vlilo další chuť a energii do žil a tak se až do konce zápasu hrál oboustranně aktivní fotbal a nikdo si nemohl dovolit něco vypustit. Pozitivem utkání byla také trojice sudích, která dokázala udržet plynulost utkání bez zbytečného kouskování hry. Ale zároveň i svůj respekt na hřišti."

OBŘÍSTVÍ – LIBIŠ B 1:2


Blahoslav Urbanec (Libiš B): „Vytvořili jsme si převahu a měli jsme spoustu slibných šancí, ale nedali jsme. Druhý poločas byl už těžší, protože terén byl čím dál horší, ale i na tom se hrál poměrně dobrý fotbal. Hrálo se bez záludností, i když někdy s hráči chvílemi cloumaly emoce. Rozhodčí Stibůrek daroval domácím nesmyslnou penaltu. Vyzdvihnout musím trojici Novák – Borkovec – Brynda a za domácí výborně chytajícího brankáře Krále."

D. BEŘKOVICE – VYSOKÁ 0:2


Václav Řízek (Vysoká): „Bylo to utkání nevalné kvality na těžkém terénu za stálého mrholení, ve kterém jsme byli herně lepší. Po předchozích dvou nevydařených duelech v Kostelci a s Řepínem jsme konečně bodovali. Doufáme, že Jirka Tyle tímto ukončil střeleckou mizérii a začne mu to tam padat."

VOJKOVICE – MŠENO 3:1

Jiří Guttenberg (Mšeno): „Bohužel už od rána mi chodily omluvné SMS a tak se nakonec v základní sestavě objevily dvě nová jména, a to Zabilanský a Wasyliw. Na střídačce jsem zůstal pouze já a další novic v naší sestavě – Krúpa. Ale i s vynucenými změnami v sestavě jsme dnes odehráli velmi dobré utkání, bohužel se špatným koncem pro nás. Toto byla naše první prohra v sezóně, kdy jsme mohli ze hřiště odejít se vztyčenou hlavou. Musím říct, že podle mne jsme si dnes prohrát rozhodně nezasloužili. Pokud budeme k zápasům přistupovat takto i nadále, měli bychom začít opět bodovat."

PŠOVKA B – VŠESTUDY 1:2

Ivo Lorenc (Všestudy): „Hrálo se na těžkém terénu a domácí byli doplněni o hráče A týmu. Hrálo se ve vysokém tempu a někdy tvrdě. První půlku se nám podařilo vstřelit dva góly. Tým pracoval s velkým nasazením a nedovolil ohrozit naši branku. Teď se musíme připravit na další utkání, která nás čekají."

Výsledkový servis

Dolní Beřkovice – Vysoká 0:2 (0:0)
Branky: 77. a 87. Tyle. Rozhodčí: Hampl. ČK: 85. Chabada – 67. Pešan. Diváci: 23.
Dolní Beřkovice: Karda – Březina, Žižka, J. Kaňka, Minář, R. Kaňka, Chabada, Štěpánek, Mucek, Patera, Slezák.
Vysoká: Hamáček – Štolba (46. Vágner) (68. Prejsa), Martinec, Čermák, Pešan, Tyle, Kettner, Ghanmi, Malák, Holub (46. Vodička), Finkous.

Vojkovice – Mšeno 3:1 (1:0)
Branky: 29. Temiak, 46. Z PK Prachař, 90. Tetiva – 80. Hnízdil. Rozhodčí: Malíř. ČK: 46. Brož (M). Diváci: 70.
Vojkovice: Heimrath – Prachař, Mára, Tetiva, Pražák, K. Temiak, L. Temiak, Priatka, Šaroch (46. Hubička) (75. Šlampa), Král, Jonák.
Mšeno: Hnízdil – D. Kolumpek, Zeman, Brož, Šledr – Valenta, Zabilanský, O. Kolumpek, Stejskal – Guttenberg ml., Wasyliw (55. Krúpa).

Kostelec – Hořín 3:1 (1:1)
Branky: 24. a 52. T. Novák, 80. D. Novák – 10. Polanský. Rozhodčí: Princ. Diváci: 40.
Kostelec: Kořínek – Blahut (46. Říha), Klíma, Černý, Moc, Kocourek, Mlejnek, Novák, Šídlo (28. Frejka), Uerikua, Novák.
Hořín: T. Landsman – Rulec, Vermach, Machek (78. Finkous), Kettner – Holoubek, Cífka, P. Landsman (84. Liška), Loužecký (46. Žemlička) – Žídek, Polanský.

Řepín – Veltrusy 5:1
Branky: 9. a 71. Werner, 23. M. Labuť, 40. Salač, 63. Boček – 41. Packa. Rozhodčí: Kotek. Diváci: 50.
Řepín: Borovička – Šplíchal, Werner (71. Chodúr), Salač, V. Labuť, Bláha – Slepička (80. Borecký), Prejza, Boček, M. Labuť (68. Hypša) – Šperl (76. Červinka).
Veltrusy: Nádeník – Balzer, Jaroslav Bittner, Jiří Bittner – Packa, Hošek (71. Pelant), Podskalský (46. Lange), Melišík, Smetana – Dinka, Kubata (45. Seidel).

Obříství – Libiš B 1:2 (0:1)
Branky: 88. Z PK Beran – 13. a 81. Brynda. Rozhodčí: Stibůrek. ČK: Diváci: 70.
Obříství: Král – Vondrák, Hašourek, beran – Franz, Sus (80. Herynk), Mansfeld, Lukáš Tichota, Libor Tichota – Hovorka (85. Douša), Verbíř (46. Chvátal).
Libiš B: Gabriel – Novák – J. Ryšlavý, Pilař, Chorvát – Fajt (61. Míšek), Pospíšil, Žák (68. M. Ryšlavý) (91. Mündl), Eisner, Brynda (85. Sus) – Borkovec (83. Obrajtr).

Vehlovice – Lobkovice 1:4 (0:2)
Branky: 73. Benda – 7. Z PK Dušek, 35. Chroust, 56. Nezbeda, 60. Horký. Rozhodčí: Pixa. Diváci: 50.
Vehlovice: Bukač – Mašek, Chorvát, Najman, Vališ – Rebro (46. I. Přáda), Feigl (73. Novák), J. Procházka, P. Procházka – Sochůrek, Benda.
Lobkovice: Bricín – Bareš (35. Venglař), Nezbeda, Šeda, Hejsek, Dušek (69. Hlaváček), Hruška, Štěpán, Slovák (80. Pipošiar), Bauer, Chroust (56. Horký).

H. Beřkovice – H. Počaply 1:2 (0:1)
Branky: 55. Polák – 23. Mikoláš, 62. Z PK Dohnal. Rozhodčí: Kudrna. Diváci: 120.
H. Beřkovice: Neugebauer – Sankot, O. Brůža, P. Brůža, Polák, Doležal, Hrdlík (32. Němec), Novák (88. Bryslivec), Polák, Mikula, Chudoba.
H. Počaply: Šmejkal – J. Dohnal (46. Suk), Lédl, Slezák (88. Tichý) – Žídek, Toman, Vokoun, Grohman – Mikoláš, P. Dohnal, Hanuš.

Pšovka B – Všestudy 1:2 (0:2)
Branky: 67. Z PK Hyka – 24. Matějček, 42. Švancara. Rozhodčí: R. Vážan. ČK: 79. Koudelka (V). Diváci: 50.
Pšovka B: Staněk – Šesták, Vlasák, Hyka, Šmejkal, Krejčík, Šuba, Frajman, Buzalka, Grabmüller, Trnka.
Všestudy: Lorenc – R. Samek, Koudelka, Vlk, Loškoski, Růně, Podivínský, Švancara (46. Janíček), Hakl, Polák (78. Faigl), Matějček (81. Bulva).