CHVATĚRUBY – NOVÁ VES 13:2 (7:1)
Takový výsledek soutěž nepamatuje. V areálu Vltavanu se v sobotu servírovalo v rámci posvícení nejen chutné jídlo a pití, ale i rekordní vítězství prozatím velmi úspěšného nováčka. Ten neměl s údajně oslabeným sokem sebemenší slitování. To, že se zápas hrál na jednu bránu a někteří domácí střelci si notně vylepšili osobní statistiky, netřeba dodávat. Branky: Slezáček 4, Mára 3, Šenkýř 2, Soukup 2, Trpišovský, Zíma – Drbal, Hašek.

MŠENO – ZÁRYBY 3:6 (1:2)
Domácí nenarazili na zrovna ideálního soupeře k přerušení tří předešlých porážek. Šlechtí je, že lídrovi vstřelili tři branky, cožje zatím nejvíc ze všech jeho dosavadních soupeřů, hosté se ale stejně jako týden předtím radovali šestkrát. Asi nejvíc úzko jim bylo, když domácí ve druhém poločase snížili na rozdíl jediného gólu (3:4) a hnali se za vyrovnáním. Místo něj ale přišly ještě dva zárybské údery. Branky: Guttenberg ml., Závěšický, Socher z PK – Voštiar, Schütz, Krulich, Dumanjič, Slavík, vlastní.

PTZ NELAHOZEVES – LIBIŠ 2:0 (0:0)
Domácí rozhodli o potvrzení cenných tří bodů z Tišic ve druhém poločase. V něm už hosté, kteří zápas odehráli jen za pomoci dorostenců s dopoledním zápasem v nohách, tahali za kratší konec a dvakrát lovili míč ze sítě. Branky: Schneider, Novák.

D. BEŘKOVICE – LOBKOVICE 2:1 PO PK (0:1)
Domácí dokonali v souboji dvou bodově potřebných obrat až v penaltách. V každém z poločasů totiž padlo po jedné brance vždy do opačné brány, což nebylo především úplně podle představ domácích. Branky: Vejmelka, rozhodující PK Šůta ml. – Fingerhut.

VELTRUSY – VOJKOVICE 1:6 (0:2)
Řada hráčů hostujícího týmu včetně trenéra Košťála se vrátila do dobře známého prostředí a bývalý klub neušetřila debaklu, což není vzhledem k postavení obou soupeřů v tabulce žádným překvapením. Vojkovičtí tak nadále „stopují" vedoucí Záryby. Už v nadcházejícím kole je ale prověří třetí Chvatěruby. Branky: Garbier – Plicka 2, Juklíček, Rubáš, Prachař, Kuchta.

NERATOVICE B – TIŠICE 1:2 (0:0)
První podzimní porážka domácích v normální hrací době se zrodila až v úplném závěru. Byškovičtí sice nejdříve smazali těsné gólové manko, vzápětí ale po sólu hostujícího Nováka inkasovali rozhodující gól. Tišičtí tak nahradili minulou domácí porážku, ke které rovněž přišli až v poslední možnou chvíli. Branky: Jak. Šulc – Brzoň, Novák.

V. BOREK – KLY 1:2 (0:1)
Domácí jako by se zalekli prodloužení vítězné šňůry a po čtyřech zápasech odešli poraženi. Pro nováčka je první tříbodový zisk zvenku po porážkách ve dvou předešlých kolech značným povzbuzením. Oba týmy přivedli k zápasu jako kapitáni bratři Morávkové. Spokojený z něj ovšem odcházel pouze zkušenější Jaromír, který přispěl k výhře také gólově. Branky: Hángoc – Morávek, Stránský.