VELTRUSY – CHVATĚRUBY 1:5 (1:1)
Nováček zatím v pohodě dohání domácí ztráty se silnými soupeři venku, kde vyhrál už potřetí. Patří mu za to lichotivá čtvrtá příčka v aktuálním pořadí. Domácí sice začali slibně, jenže do přestávky o vedení přišli a po ní už hosté nechali zapomenout na svůj zpočátku rozpačitý výkon. Hattrickem se blýskl Mára. Branky: Packa – Mára 3, Koch, Zima.

VOJKOVICE – D. BEŘKOVICE 8:1 (3:0)
Domácí si po minulé úvodní porážce v soutěži náležitě spravili chuť, o jejich vítězství nebylo pochyb už do poločasu. Podle trenéra vítězů byl zápas otevřený pouze v úvodní čtvrthodině, kdy se jevili i hosté jako nebezpečný tým. „Po prvním gólu už jsme ale zápas ovládli. Hned po půli (3:0) jsme přidali dva slepené góly za sebou a bylo zcela po zápase," uvedl Josef Košťál. Branky: Král 2, Plicka 2, Tetiva, Juklíček, Veselý, Rubáš – Štěpánek.

LOBKOVICE – V. BOREK 0:3 (0:2)
Hosté mohou po své čtvrté výhře v řadě začít vzpomínat, kdy naposledy vyšplhali v tabulce přeboru tak vysoko. Tentokrát zasadili soupeři rozhodující údery v samém závěru prvního poločasu ze dvou standardních situací. Opaření domácí se už do zápasu nedokázali vrátit. Po třetí trefě Borku se zápas už jen dohrával. Branky: Morávek, Šimon, Kováč.

TIŠICE – PTZ 1:2 (1:1)
Domácí si po gólově i herně vyrovnaném prvním poločase vytvářeli v poli převahu, ale jen po šestnáctku. Hosté je pak ztrestali druhým gólem v nejméně vhodný čas. Trefili se totiž v závěrečných vteřinách z přímého kopu. Branky: Brzoň – Pešta, Novák.

LIBIŠ B – MŠENO 5:0 (3:0)
Jarní duel týmů se kvůli krupobití vůbec nehrál. Teď se stal jasnou kořistí domácích, kteří si v něm došli pro první podzimní vítězství v základní hrací době. Hosté přišli o šanci na přijatelnější výsledek prakticky hned na začátku, kdy byl vyloučen podle nich přísně Chmelík. Ani téměř celý zápas trvající hra v deseti ale podle jejich kouče neomlouvá špatný výkon. Branky: Surmaj, Škoda, Urbanec, Holina, Vacek.

ZÁRYBY – N. VES 6:2 (3:1)
Jakýkoli jiný výsledek by byl považován za velké překvapení. Domácí pokračují ve vítězné jízdě a udržují si na čele tabulky dvoubodový náskok. Jednoduchý zápas to ale podle jejich kouče Stanislava Slavíka nebyl, především kvůli vlažnějšímu začátku ze strany favorita. Branky: D. Krulich 3, V. Valentin, F. Valentin, Dumanjič – Horák 2.

KLY – NERATOVICE B 0:2 (0:0)
Domácí přičítají porážku na vrub individuálním chybám, kterých se dopustili ve druhém poločase. Po jedné z nich Toman připravil vedoucí gól pro Jakuba Šulce a v nastavení, kdy vyběhl na roh i domácí brankář, do prázdné brány sám vítězství zpečetil. Branky: Jakub Šulc, Toman.