Už i na fotbalisty Vojkovic v novém ročníku okresního přeboru došlo. Ne, že by tým trenéra Josefa Košťála prohrál, ale od byškovického béčka dostal úvodní dvě branky v soutěži a na třetí vítězství si musel počkat až do penaltového rozstřelu. I tak zůstává po třech kolech na čele tabulky, i když už pouze o skóre před Záryby. Jejich zápas v Libiši přinesl penaltu, na kterou mají zástupci obou stran zcela diametrálně odlišný názor. Největší překvapení pak aktuálně figuruje na bronzové pozici a jsou jím Chvatěruby, jenž dotáhly k dalším třem bodům „hororový" závěr zápasu v Beřkovicích. Za plný počet bodů se tentokrát dařilo i druhému nováčkovi Klům. Jedním z hlavních smolařů kola se stal brankář Tišic, který místo vítězné oslavy s týmem putoval do nemocnice.

D. BEŘKOVICE – CHVATĚRUBY 2:4 (0:1)
Hosté proměnili ve tři body i svůj druhý výjezd na hřiště soupeře, i když to pro ně v závěru utkání byly až nečekané nervy. Ještě chvíli před koncem totiž Vltavan vedl 3:0, jenže domácí dvěma góly zápas zdramatizovali. Rozuzlení přinesl až proměněný pokutový kop v nastavení. Po něm následovala ještě červená pro jednoho z domácích, který si vybil emoce na penaltovém střelci. Branky: Šůta ml., Žídek – Louček, Černý, Mára, Slezáček z PK, ČK: Kaňka (D. B.).

VELTRUSY – V. BOREK 1:2 (0:1)
Hosté našli v každém z poločasů potřebnou míru klidu a rozvahy při zakončení útočných akcí vždy jen jednou. Na vítězství jim to ale v prvním venkovním utkání sezony nakonec stačilo. Po půlhodině je poslal do vedení kapitán Kubišta. Domácí hrozící ze spíše sporadických rychlých brejků vyrovnali ve druhém poločase z pokutového kopu. Pro hosty cennou rozhodující branku pak vstřelil deset minut před koncem střídající Morávek. Branky: Slavkovský – Kubišta, Morávek.

VOJKOVICE – NERATOVICE B 3:2 PO PK (2:2)
Domácí poprvé na podzim tahali ve skóre za kratší konec, a to hlavně zásluhou hostujícího střelce Tomana. Na jeho první gólovou akci odpověděli z penalty, na druhou pro změnu z přímého kopu. Ve druhém poločase už přes šance na obou stranách branka nepadla. V penaltovém rozstřelu byli šťastnější domácí. Branky: Plicka z PK, Mára – Toman 2.

LIBIŠ B – ZÁRYBY 0:3 (0:1)
Hosté si po Tišicích mohou odepsat další překážku na cestě za návratem do kraje. V Libiši je posadila do sedla podle domácích nesmyslně, ale podle hostů naopak zcela po právu odpískaná penalta. Zatímco domácí snažení pak vyšlo naprázdno, soupeř náskok ještě dvakrát pojistil. Dvakrát se po týdnu opět gólově prosadil František Valentin. Branky: F. Valentin 2, Zvoníček.

KLY – MŠENO 4:1 (1:1)
Domácí si vychutnali první vítězství po postupu. Po gólově vyrovnaném prvním poločase o něm rozhodli po změně stran. Než se hosté ve druhém poločase vzpamatovali, prohrávali už 3:1. Nepovedený poločas pak završili vlastním gólem. Branky: Boev 2, Stránský, vlastní – D. Kolumpek.

TIŠICE – N. VES 5:1 (4:0)
Domácí si po porážce v Zárybech spravili chuť. Varováním pro ně může být snad jen druhá neproměněná penalta po sobě. Co kalilo hladké vítězství ještě mnohem víc, byla zlomená ruka brankáře Jaroslava Bázlera v jeho vůbec prvním mistrovském startu po příchodu ze Mšena. Branky: T. Prejzek 2, Brzoň, Beran, Březina – Shchetinin.

LOBKOVICE – PTZ 2:1 (0:0)
V souboji dvou poražených celků z minulého kola se vrátili na vítěznou notu domácí, kterým tři body vystřelil po dvou týdnech opět dvougólový Blahut. Branky domácích: Blahut 2.