Lídr nebyl v Beřkovicích dlouho schopný svou znatelnou převahu přetavit v góly, a tak se jako první prosadili krátce před pauzou z jasné penalty domácí. Favorit ale krátce po změně stran výsledek otočil.

Přemožitelem dosud druhých Vojkovic se staly Tišice. Ty se v kvalitním zápase ujaly vedení už v prvním poločase, na to ale Vojkovičtí stejně jako naposledy ve Klích ještě stačili odpovědět, na druhou branku už nikoli a mrzet je může o to víc, že si ji po brejku hostí vstřelili dokonce sami, když jeden z obránců špičkou umístil do vlastní brány centr Brzoně. Oba týmy pak dohrávaly místy vyhecovaný duel bez jednoho vyloučeného.

Na druhou příčku se vyhouplo béčko Neratovic, které doma deklasovalo Mšeno 5:1. Byť i v obraně nedůrazní hosté měli několik šancí, gólově se prosadili jen jednou až za stavu 3:0. Každému z týmů ještě nebyl uznán gól kvůli ofsajdu. Stínem zápasu bylo zranění domácího Langmajera.

Dařilo se také druhému béčku v soutěži. Libiš své vítězství na hřišti posledních Veltrus, ke kterému pomohla rychlá branka v úvodu, ozdobila i čistým kontem. V krizi se momentálně nachází Nová Ves, kde se před nedělním zápasem ve Velkém Borku vůbec nedali dohromady a soupeři se omluvili s tím, že mají velkou marodku. Konec neúspěšné série, navíc ozdobený šesti vstřelenými góly, hlásí z Chvatěrub. Vltavan se po třítýdenním bodovém půstu vrátil na vítěznou vlnu proti PTZ a byla z toho solidní přestřelka 6:3. Za tři body se opět dařilo druhému nováčkovi. Vítězství v Lobkovicích bylo pro Kly už páté v řadě.

10. kolo: Chvatěruby – PTZ 6:3 (3:3) Slezáček 3, Křížek 2, Mára – Bláha 2, Pešta, D. Beřkovice – Záryby 1:2 (1:0) Šuta – M. Krulich, Schütz, Veltrusy – Libiš B 0:3 (0:2) Žák, Tichota, Vacek, Vojkovice – Tišice 1:2 (1:1) Simonics – T. Prejzek, vlastní (Pražák), ČK: Plicka – Lauda, Lobkovice – Kly 0:3 (0:3) Morávek, Březina, Kohout, Neratovice B – Mšeno 5:1 (2:0) Toman 2, Chlapec, Langmajer, Dzimko – Guttenberg ml., V. Borek – N. Ves 3:0 kontumačně, hosté se k utkání nedostavili.