V nedělním utkání si na ně počíhalo béčko Neratovic, které tentokrát nenechalo bez trestu výprodej hostujících šancí na čele s neproměněnou penaltou. Druhý nečekaný výsledek se zrodil v Dolních Beřkovicích, kde hosté z Tišic dohrávali bez dvou vyloučených, a asi tak už přílišnepřekvapí, že odešli s nepořízenou.

CHVATĚRUBY – MŠENO 0:3 (0:1)
Nováček po týdnu zopakoval navlas stejně nepovedený výsledek i doma. Hostům naopak znamenitě vyšel i jejich druhý venkovní zápas v řadě. „Co vám mám říct?" povzdechl si chvatěrubský trenér Josef Kapalín po zápase. „Hráli jsme špatně a navíc neproměnili některé dobréšance. Po nádherném gólu Valenty do šibenice (z trestného kopu na 0:2 – pozn. autora) nás soupeř potrestal ještě třetí brankou." Nadmíru spokojený byl mšenský kouč Jiří Guttenberg: „Zápas se nám mimořádně vydařil jak v útoku, tak i v obranné hře. Především jsme dokázali dobře pokrýt domácího Slezáčka, a tím otupit ostří jejich protiútoků." Branky: Wasyliw 2, Valenta.

PTZ – N. VES 5:0 (3:0)
Hosté jako by se už opět „vezli". Po třináctce ve Chvatěrubech se jim k venkovnímu zápasu zřejmě příliš nechtělo, a tak tentokrát nastoupili pouze v osmi. Tento handicap ale mohli domácí, jak i sami přiznávají, určitě využít k daleko výraznějšímu vítězství. Branky: Šíma 2, Novák 2, Pešta.

D. BEŘKOVICE – TIŠICE 3:1 (2:0)
Hosté svou třetí porážku v sezoně jen těžko vydýchávali, a není se co divit. Přišli při ní hned o dva vyloučené hráče. „Nemělo vůbec význam, abychom tam jezdili," narážel po zápase hostující trenér Martin Brabec na výroky rozhodčího Edera. „Oběvyloučení si sudí vymyslel po faulech, kterých je, že by se na celém okrese nedohrála všechna utkání. Když jsme pak dali na 2:1, museli jsme po přestávce do devíti a nebyla síla." Pro domácí je to nepochybně nejcennější výsledek v soutěži.„A zasloužený," mínil kouč Roman Novák, podle kterého hrál jeho tým v prvním poločase výborně. „V první půli jsme byli lepší, ve druhé už to byl spíše boj." A jak by on zhodnotil výkon sudího? „Zápas neovlivnil. Obě červené byly po zásluze za fauly na kriminál, když nás hosté zcela nesmyslnědojížděli." Branky: Šuta, Jak. Kaňka, Fabián – Březina, ČK: Lauda, Kaňovský (T.).

VELTRUSY – KLY 0:8 (0:1)
Minulou nejtěsnější porážku domácích tentokrát vystřídala zatím jejich nejvýraznější. Do poločasu ještě hostující nováček neřešil na cestě za třetí výhrou v řadě zdaleka všechny vytvořené šance optimálně. Po domluvě v kabině se ovšem proti odevzdanému soupeři rozparádil – dokonce natolik, že Jaromír Morávek čtyřmi góly vyrovnal dva týdny starý Slezáčkův (Chvatěruby) nejlepší individuální střelecky počin rozehraného ročníku. Branky: Morávek 4, Boev 3, Zavadil.

VOJKOVICE – LOBKOVICE 7:0 (4:0)
Domácí vyhráli už počtvrté v řadě a znovu výrazným rozdílem. Sobotní výhra je při zaváhání Záryb dokonce poslala o skóre do čela tabulky. „V utkání nebylo co řešit. První gól padl už asi ve třetí minutěa pak už jsme utkání ovládli a v pohodě dohráli," sdělil k zápasu domácí předseda Karel Beneš. Branky: Tetiva 2, Juklíček 2, Prachař 2, Veselý.

NERATOVICE B – ZÁRYBY 2:1 (1:0)
Zatímco domácí se znovu mohli spolehnout na své podzimní kanonýrské jistoty, jejich zárybské protějšky, hrající navíc bez jednoho z klíčových hráčů Miroslava Krulicha (v trestu), tentokrát selhali. Vše načala neproměněná penalta kapitána Mikšovského, po které tak před půlí lepší domácí dostali možnost jít na přestávku s těsným náskokem. I když hosté pak zabrali a zhruba po hodině hry využili alespoňjednu ze svých šancí k vyrovnání (tu další jim údajně upřel sudí, když neviděl míč za čarou), tak nakonec odjeli po samostatném úniku Tomana v závěrečných minutách s prázdnou. „Rozhodla bojovnost a touha po vítězství," komentoval vítěznou trefu domácí kouč Michal Panocha. Branky: Jak. Šulc, Toman – Mikšovský.

V. BOREK – LIBIŠ B 3:0 (2:0)
Hosté nezopakovali výkon, kterým byli před týdnem rovnocenným sokem béčku Neratovic, a v utkání brzy prohrávali dvoubrankovým rozdílem. I když pak hru více vyrovnali, skóre se ve druhé části měnilo znovu jen v jejich neprospěch. „Ač se výhra může zdát jednoznačná, tak na hřišti to nebylo pokaždé lehké. Soupeře jsme načali rychlým gólem a nepřidal mu ani ten druhý, ale pak jsme polevili. Hosté mohli potrestat naše menší nasazení a nižší koncentrovanost – naštěstí neměli dostatečný klid a přesnější mušku při zakončení," komentoval zápas předseda vítězné Slavie Jiří Vavřina. Branky: Morávek 2, Kováč.