Domácí si v první části vytvořili několik nadějných příležitostí a nastřelili dvakrát tyč. Gólu se ale dočkali až deset minut před poločasem. Domácí hráč prošel až do pokutového území hostů a do následného centru už stačilo Kolaříkovi pouze nastavit nohu.

Ve druhém poločase se hosté přece jen probudili k lepšímu výkonu, ale po chybě inkasovali druhý gól, když bránící hráč špatně pokryl u tyče stojícího domácího hráče. Také třetí gól dali domácí. K potěše hostů ale do vlastní sítě. Martin Skopka poslal míč z rohu ke vzdálenější tyči a domácí obránce si v tísni srazil míč do vlastní branky.

I. B třída:Bezno/Sovinky - Vysoká 4:2 (1:0)

Vzápětí se ale na druhé straně dostali domácí po špatném odkopu Štolby k míči a pohotový Kolařík opět zvýšil na rozdíl dvou gólů. Hosté se nevzdávali a odměnou za jejich snahu byl, po chybě domácího brankáře, který podběhl centr D. Řízka, gól Tomáše Skopky.

V závěru se snažili hosté o vyrovnání, ale zapomínali při tom na bránění. To se jim nakonec stalo osudným, když po jednom z rychlých brejků a následném přečíslení vstřelili domácí čtvrtý gól.


Branky: M. Kolařík 3, M. Korejza – vlastní, T. Skopka. Rozhodčí: Šimáček. Vysoká: J. Finkous – Merz, Štolba, 87. Štauber, Fidrant – D. Řízek, Hlaváček, R. Finkous, M. Skopka – T. Skopka (80. Vála), Kuzmeniuk.