V první dvacetiminutovce byl k vidění kvalitní fotbal, zvláště ze strany Ovčár. Domácí se pouze bránili a nevyužité tutovky Hyky trenéra Janečka hodně mrzely. To domácí využili hned první chyby Ovčár ve středu hřiště k vedení. To ovčárské hráče zaskočilo a hra se postupně vyrovnala. Šanci k vyrovnání měl na kopačkách Martínek, ale také on zakončil ležérně a Capouch jeho slabou střelu zlikvidoval.

Ve druhém poločase přišlo na hřiště šest nových hráčů Sokola. Než se stačili rozkoukat, dorazil z voleje Hanousek prudký centr Fořta – 2:0. O pět minut později se Ovčárští radovali ze snížení. Po akci Krulicha a Müllera hlavičkoval Jeník. Vyrovnání viselo na vlásku, ale brankář Capouch domácí při střelách Martínka a Müllera podržel. Hosté měli celý zápas optickou převahu, ale neproměňování šancí je srazilo do kolen. Skóre uzavřel po sólu Veselý.

V dresu Ovčár se objevil poprvé Ivo Svoboda z Hradce Králové, Chalupa z Kladna, Marek z Bohemians 1905 a Müller z Ledčic. „V prvním poločase jsme předvedli kvalitní fotbal, ale bez úspěšného zakončení. Soupeř nás trestal i za sebemenší chybu. Ve druhém poločase to byl pouze odvar toho prvního, ale chyby byly stejné. Po dnešním zápase budeme kádr zužovat. Doba zkoušení skončila a nyní se zaměříme na sehranost kádru a kvalitu zakončení akcí,“ řekl po utkání trenér Janeček.

Další zápas odehrají Ovčáry ve středu od 17.30, kdy na domácím pažitu přivítají další divizní mužstvo Meteor Praha.

SK Benešov – Ovčáry 3:1 (1:0)

Branky: 22. Redzič, 49. Hanousek, 81. Veselý – 53. Jeník. Rozhodčí: Kovář. Diváci: 30. Ovčáry: Straka – Marek (46. Matějček), Ondrák, Kovařík, Chalupa (46. Viskup) – Zahálka (46. Jeník), Studený, Martínek, Herda (46. D. Krulich) – Hyka (46. Müller), Svoboda (46. Petr).