Domácí by si přáli natáhnout na šňůru vítězství třetí korálek. Ovšem po relativně slabších soupeřích přivítají druhé tým pořadí. „Ovčáry mají velkou kvalitu. Osobně jsem je viděl hrát v Holici a předvádějí agresivní a důrazný fotbal na úrovni třetí ligy,“ vypozoroval převýšovský kouč Bohuslav Pilný. Každý bod je pro jeho svěřence potřeba, pokud se mužstvo chce s předstihem vymanit ze sestupových vod.

Ovčárští budou napravovat dojem z minulého kola, kdy po dlouhé době v soutěži poznali přemožitele. V domácím prostředí hráče Sokola dost nečekaně nachytal tým Dobrovice (3:4).

„Musíme se z porážky vzpamatovat. Trochu nás to probudilo zase do reality. Mysleli jsme si zřejmě, že se nám nemůže nic stát,“ uvedl trenér Pavel Janeček, kterého v neděli opět čekají trable se sestavou. „Zranili se nám další dva hráči, takže k soupeři jedeme v jedenácti, nebo ve dvanácti lidech. Takto budeme muset přežít následující dvě kola, než se hráči uzdraví. Samozřejmě i tak jedeme s cílem bodovat a držet druhé místo.“

Divize C: Převýšov (11. místo, 26 bodů) – Ovčáry (2. místo, 42). První zápas 0:2. Neděle 10.15.

KAM O VÍKENDU NA MĚLNICKU ZA FOTBALEM?