Ovčáry završí úvodní polovinu divizní soutěže v neděli dopoledne v Převýšově. Cílem hostí je na hřišti desátého celku naplno bodovat a zajistit si tak přezimování v čele. Vzhledem k aktuální formě obou soupeřů by se jim to mělo podařit.

Zatímco v ovčárském táboře vládne po třech výhrách v řadě pohoda, Převýšov před týdnem padl na hřišti posledních Holic. „Pokud nepodáme diametrálně odlišný výkon oproti zápasu v Holicích, nemůžeme pomýšlet na úspěch,“ je si vědom obtížnosti zápasu převýšovský trenér Bohuslav Pilný. Ten bude hráče nabádat, aby se v posledním utkání vydali do maxima. Stejné se ale dá očekávat od svěřenců Pavla Janečka.

Libiš už má v krajském přeboru titul podzimního půlmistra v kapse. V Kácově proti béčku Vlašimi je ale ve hře co nejslibnější náskok do odvet. Zatím je čtyřbodový.

Vlašimská juniorka má po čtrnácti kolech 29 bodů a je jako nováček na pěkném třetím místě. Dopolední šlágr kola, který budeme na našich webových stránkách znovu sledovat ON-LINE, je zároveň duelem nejlepšího útoku v podání Libiše s nejlepší obranou, kterou se pyšní Vlašim.

Na domácím trávníku se s podzimem rozloučí trio A-třídních zástupců Mělnicka. Celky Pšovky i Dynama by výhrami definitivně smazaly špatný vstup do soutěže. Pokud ale přijde s dvanáctou Jesenicí, respektive poslední Dobříší zaváhání, zadělají si oba týmy na krušné jaro.

Neratovičtí ztrácející v B skupině pouhý bod na druhou příčku mají trochu jiné starosti. Touží zlomit prokletí domácích zápasů, ve kterých naposledy vyhráli v srpnu. Pro zápas s Uhlířskými Janovicemi vsadili na hřiště v Byškovicích a hraje se už v sobotu.

V nejnižší krajské třídě si po dvoutýdenní přestávce snad zahrají Tišice, jejichž minulý duel v Dolním Bousově byl kvůli nezpůsobilému terénu odložen. Právě proti Bousovu se na domácím trávníku v bitvě „o šest bodů“ představí Záryby. Lužec se musí na závěr vypořádat s předposledními Kosmonosy a zároveň s absencí dvou potrestaných hráčů. Vysoká a Řepín hostují na hřištích soupeřů.

Program posledního podzimního kola zde.