Ovčárští postrádali v sestavě střelce Hašlera a vykartovaného Novotného. Domácí povzbuzení úspěchem z minulého derby v lese, kde získali cenný bod, pozorně bránili a snažili se držet co nejdéle míč na svých kopačkách. To se jim z počátku dařilo, jenže chyby v rozehrávce dokázali hráči Ovčár trestat.

Do vedení šli hosté po sedmnácti minutách. Kudela skvěle uvolnil Maršnera, který přeloboval vybíhajícího Šimka. Po půlhodině hry opustil pro zranění hřiště Mihalík a trenér Studený musel obranou řadu přeskupit a sám se posunul do zálohy. Do poločasu měli ovčárští ještě několik pěkných momentů, jenže brankář Šimek svůj tým podržel.

Ve druhé půli Ovčárští pokračovali ve své kombinační hře a po jednom z rohů Pechara zvýšil hlavou Hyka na – 2:0. Tento stav vydržel pouze dvě minuty. Jedna z mála střel domácích skončila nešťastně na ruce Ubryho a z nařízené penalty snížil Sklenka na rozdíl jedné branky. Ovčárští nepodlehli panice.

V 63. minutě předvedl Aleš Maršner své typické sólo a vrátil hostům dvoubrankové vedení. Domácí tato branka viditelně otrávila a utkání se dohrávalo v poklidném tempu. V závěru utkání poslal kapitán Ondrák míč za obranu soupeře, kde si jej našel Poběrežský a obloučkem přes brankáře Šimka podtrhl účet tohoto utkání. (dk)