Domácí nováček si proti Ovčárům, které ještě před rokem hrály o tři třídy výš, nevypracoval vyloženou šanci a Straku prověřilo jen pár propagačních pokusů. Jedinou pološanci měl z prořídlé sestavy Dlouhé Lhoty (chybělo v ní sedm hráčů základního kádru) na konci prvního poločasu po Krouského centru těsně vedle hlavičkující Šolc.

V první půli spící Ovčáry procitly paradoxně až po přestávce, kdy hrály proti silnému větru. Po chybě laxního Sháněla běžel v 57. minutě sám na brankáře střídající Hašler, finální pokus o jesle však Bejr autorovi dvou gólů z minulého kola vystihl. Také prudkou Hašlerovu hlavičku po centru exligisty Maršnera zmařil domácí brankář, který tři minuty před koncem vyrazil i Mihalíkovu pumelici po rohovém kopu.

Dlouhá Lhota byla s bodem spokojenější, ovšem na jarní vítězství čeká zatím marně. Ovčárští vyšli střelecky naprázdno vůbec poprvé v aktuálním soutěžním ročníku.

DLOUHÁ LHOTA – OVČÁRY 0:0
Rozhodčí: Wolfram. ŽK: Novotný, Horák, Mynář (DL). Diváci: 126. Střely na bránu: 2:3. Rohy: 1:6. D. Lhota: Bejr – Mulač, Horák, Sháněl, O. Zdobinský – Kořínek, Mynář, Novotný, Krouský – Šolc, Zelba (81. L. Zdobinský). Ovčáry: Straka – Baloun (77. Rubeš), Ondrák, Studený, Viskup – Kudela (53. Hašler), Šmidrkal, Mihalík, Maršner – Hyka, Voljanskij.