Hosté měli první velkou šanci v 19. minutě. Maršner, v prvním poločase zaskakující v obraně, nádherně předložil Danielu Krulichovi. Toho z bezprostřední blízkosti vychytal domácí brankář. Stejně dopadl i Maršner ve 28. minutě.

Jak se proměňují šance, názorně ukázal domácí útočník Koubek, jehož dvě trefy orámovaly závěr prvního a začátek druhého poločasu.

Hosté se dostali do hry o body čtvrthodiny před koncem. Po zákroku domácího brankáře na aktivního Maršnera proměnil penaltu Miroslav Krulich. O pár momentů později mohl faulovaný hráč dokonce vyrovnat, ale z velkého vápna přestřelil opuštěnou branku.

V době sílícího tlaku, když už hosté hráli vzadu jen na tři obránce, definitivně rozhodl o druhé letošní porážce Ovčár Koubek.

Z pohledu výkonu některých hráčů se dal sobotní zápas označit za nejhorší v sezoně. „I když domácí využili tři ze tří svých šancí, nám selhala středová řada. Zápas nevyšel bratrům Krulichovým, střelecky se nedaří Hykovi, ostatní bojovali, ale bez branek se nevyhrává. Domácí hráli s větším srdcem než my. Někteří hráči jako Viskup, Maršner a Ondrák navíc dohrávali se sebezapřením,“ šel po stopách druhé porážky sekretář Sokola Dušan Kudela.

Kunice-Ovčáry 3:1 (1:0)

Branky: 36., 56. a 88. Koubek – 75. Mir. Krulich z PK. Rozhodčí: Hrabovský. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Ovčáry: Straka – Müller (46. Urban), Ondrák, Pechar, Maršner – Matějček (63. Fr. Šimek), Studený, Mir. Krulich, Toncar (51. Viskup) – Daniel Krulich, Hyka.