„Podle výsledku jsou to ztracené dva body, ovšem ve finále za remízu můžeme být ještě rádi, protože domácí měli v poslední minutě šanci na tři dva," vrátil se hrající kouč hostí do dramatické koncovky zápasu. Hostitelé v ní skutečně sahali po obratu v utkání. V úplně poslední akci si ale dva z nich před Strakou doslova překáželi v zakončení a asi jen díky tomu se Ovčárští nevraceli tak jako v úvodním jarním kole z venkovního utkání s prázdnou.

V utkání je přitom Petr Hyka posílal dvakrát do vedení. Na jeho „koníček" po rohu Urbana ale po změně stran odpověděl pohotovou a vskutku výstavní střelou Hannachi a vítězný nebyl ani Hykův nepříliš prudký volej po odražené standardní situaci. Také Jíloviště totiž ukázalo, že umí vstřelit gól po rohovém kopu, což hlavou obstaral zkušený stoper Jiří Bezpalec.

„Domácí potrestali dvě naše chyby," rozebíral plichtu Studený, který připomněl, že hostům v sestavě chyběli hned čtyři hráči z obvyklé sestavy a na střídání byl k dispozici do pole pouze Stanislav Slavík. „Na malém hřišti to nebylo příliš o fotbale, spíše taková kopaná. Ale pořád jsme první, takže je to dobré," dodal.

Domácí se po závěrečném hvizdu nechali slyšet, že bod, který by před utkáním brali, je pro ně nakonec málo. Zápas podle nich prokázal, že nepatří do spodku tabulky. Favorit je prý předčil pouze ve větším klidu v zakončení.

Jíloviště – Ovčáry 2:2 (0:1)

Branky: 59. Hannachi, 79. Bezpalec – 34. a 67. Hyka. ŽK: 1:3. Ovčáry: Straka – Kudela, Studený, Ubry (71. Slavík), Viskup – Hyka, Mihalík, Urban, Hašler, Novotný – Voljanskij.