K nerozhodnému a zároveň bezbrankovému výsledku spělo utkání převážnou část prvního poločasu. Nechybělo nasazení, zato střelba ano. Hrálo se hlavně mezi šestnáctkami, gólmani posbírali několik dlouhých míčů za obranu a centrů ze strany.

Když už se naskytla šance ohrozit branku soupeře alespoň ze standardní situace, tak se jejich exekutoři dlouho příliš nevyznamenávali. Polepšili se až v závěru poločasu, kdy bylo po centrovaných míčích horko před oběma brankáři, ale bez konečného efektu.

Druhý poločas už byl o něčem jiném. Hra se ještě zrychlila. Jako první se ke střele odhodlal hostující Chod a Straka měl tři minuty po návratu z kabin plné rukavice práce, aby vyrazil na roh. A zanedlouho se zaskvěl ještě jednou, když po rohovém kopu na čáře likvidoval nebezpečnou hlavičku z bezprostřední blízkosti.

I když hosté v těchto minutách působili fotbalovějším dojmem, do vedení šli domácí. Po nenápadné akci signalizoval asistent rozhodčího hlavnímu faul hostujícího obránce na Dida a k velké nevoli hostí se kopala penalta. Míč si postavil Müller a zavěsil. Z vedení se ale domácí těšili pouze deset minut. Po standardní situaci ze strany obrana nedokázala odvrátit míč do bezpečí a Hozdovi stačilo zprvní trefit bránu – 1:1.

Ve zbylých minutách se ani jeden z celků nehodlal s bodem smířit, ale většině akcí chyběla přesná finální přihrávka. I tak mohlo padnout rozhodnutí. Stoper Ondrák ale naštěstí pro domácí stihl své zaváhání okamžitě napravit a útočníka hostí napřahujícího ke střele zablokoval. Na druhé straně byl už překonán i brankář Macháček, ale rovněž Petrovi dokázali obránci na poslední chvíli zabránit ve skórování. Zápas tak skončil asi spravedlivou remízou.

Ovčáry – Varnsdorf 1:1 (0:0)
Branky:
62. Müller z PK – 71. Hozda. Rozhodčí: Kučka. ŽK: 33. Maršner – 24. Kotiš. Diváci: 330. Ovčáry: Straka – Chalupa, Ondrák, Studený, Horák – Matějček (81. Jeník), Kovařík, Martínek, Maršner – Hyka (46 Müller), Dido (69. Petr).