„Celkově jsem spokojený, že jsme gól nedostali, protože kluby z nižších soutěží se chtějí na ty z vyšších vytáhnout. Bylo to vidět v prvních deseti minutách, kdy bylo Třeboradických plné hřiště. Potom ale odpadli a zápas jsme měli plně v naší režii. Na rozehrání to byl dobrý soupeř, ale máme co zlepšovat.“

Góly stříleli výhradně útočníci, dva Miroslav Müller, po jednom Tomáš Hašler a Chorvat Marin Glasnovič, ten je v Ovčárech na zkoušce z pražského Motorletu.

Jinak se ale domácí, kteří v minulém týdnu absolvovali kondiční soustředění v nedaleké Roudnici, představili na první zápas až s nezvykle úzkým kádrem. O nějakém protočení dvou různých jedenáctek, které nebývá v přípravném období ničím neobvyklým, nemohla být řeč.

Mareš s Horákem jsou zranění, a tak zaskakovali například i Kudela s Voljanským. Brankář Rohlíček odchytal celý zápas, navrátilec z Roudnice Straka by měl dostat prostor v tom dalším – tuto sobotu od 13 hodin opět na mělnické umělce proti Sokolu Brozany.

Ovčáry – Třeboradice 4:0 (2:0)
Branky:
Müller 2, Glasnovič, Hašler. Rozhodčí: Šulcová. ŽK: 1:0. Diváci: 40. Ovčáry: Rohlíček – Chalupa, Studený, Ondrák, Viskup – Matějček, Svoboda, Hyka, Maršner – Glasnovič, Müller, (Hašler, Kudela, Voljanskij).