Ovčáry nastoupily do utkání s cílem vyvarovat se zbytečných chyb v rozehrávce. Oproti minulému utkání s Jílovým byla sestava spíše defenzivní, ale s velmi nebezpečnými kontry. Ukázala to už druhá minuta, kdy si Hašler zaběhl za hostující obranu, jenže branku netrefil. Za deset minut se do míče opřel Pechar a brankář Kelemen jen s námahou míč vyrazil. Hosté se přes zhuštěnou obranu jen těžko prosazovali a po celý zápas brankáře Straku prakticky neohrozili.

S rychlými protiútoky měla klecanská obrana mnohdy velké starosti, a nebýt zbytečně zkažených finálních přihrávek domácích hráčů, dočkali by se diváci úvodní branky daleko dřív než ve 37. minutě po rohu Maršnera a hlavičce Balouna. V závěru první půle nebezpečně stříleli mladíci v dresu Ovčár. Ryba jen těsně minul branku a Dohnala vychytal brankář Kelemen.

Průběh druhého poločasu byl už jasně v režii domácího mužstva. V jeho úvodu Maršner ukázal svoji rychlost a brankář Kelemen ve snaze dostihnout jako první míč jej v pokutovém území srazil. Z nařízené penalty se Hyka nemýlil a zvýšil na 2:0. A když si o deset minut později na Rybův centr naskočil Hašler, začalo utkání přerůstat v exhibici domácího mužstva.

V 71. minutě byla k vidění nejhezčí akce utkání. Míč putoval na jeden dotek až k Hykovi, který podél brankáře Kelemena zvyšoval už na rozdíl čtyř branek. V závěru utkání poslal trenér Sankot na hřiště mladíky a také zkušeného Voljanského. Tempo hry se zvýšilo a Klecanští jen s námahou odvraceli valící se útoky. Diváci se nakonec dočkali pátého gólu z kopačky Voljanského, který obešel Kelemena a do prázdné brány podtrhl účet utkání na konečných 5:0.

Ovčáry – Klecany 5:0 (1:0)
Branky: 48. z PK a 71. Hyka, 37. Baloun, 59. Hašler, 87. Voljanskij. Rozhodčí: Matoušek. ŽK: Ryba – Smíšek, Loskot. Diváci: 180. Ovčáry: Straka – Pechar, Ondrák, Baloun, Viskup – Ryba (70. Tříška), Studený, Hyka, Maršner – Dohnal (75. Voljanskij), Hašler. Klecany: Kelemen – Špulka, Pospíšil, Hebnar, Loskot – Smíšek, Chalupa, Hrodek, Váchal (66. Hořínek), Rybecký, Vyhnal (74. Hanuš).

DUŠAN KUDELA