Výsledek klidně mohl být výraznější, hosté ale některé své šance velkoryse zahazovali. Své o tom ví například Tříška, Dohnal, nebo Maršner. Nejlepším hráčem domácím se tak postupně stával brankář Janocsko. Ten byl hned v úvodu krátký na hlavičku Viskupa, který si naskočil na rohový kop Maršnera. Na pojišťovací branku si ale hosté museli počkat až do závěrečných minut. To se po individuální akci prosadil Hašler.

„Určitě zasloužené tři body, kdyby mělo být skóre spravedlivé, tak jsme vyhráli 6:2," soudil hrající trenér hostů Jan Studený. Ten byl rád, že tým odčinil domácí porážku s Benátkami a ještě přitom udržel čisté konto. „Z prvního rohu jsme dali gól a hrálo se nám pak dobře. Domácí museli tvořit. Ubránili jsme je, i když dopředu vysunuli vysokého stopera. Jednou nám pomohlo břevno a jednou to na čáře trefilo Viziho (Martin Viskup)."

Na druhé straně produktivita směrem dopředu mohla být podle Studeného lepší. „Chodili jsme do brejků a stoprocentních šancí, které jsme nedali, bylo nejméně šest."

O stejném počtu mluvili po utkání i domácí. „Hosté byli jasně lepší," přiznali poražení slovy svého předsedy Petra Novotného. „Bylo vidět, že Ovčáry mají kvalitnější mužstvo, ve kterém sedm hráčů hrálo ČFL. V utkání jsme neměli moc šancí, hosté mohli klidně vyhrát šest nula. Nás ještě podržel gólman."

V dalších dvou kolech se Ovčárští představí na domácím hřišti a cílem proti Jílovému i Klecanům bude plný bodový zisk. „Šest bodů by bylo dobrých, abychom mohli jet zase v klidu ven," přeje si Jan Studený.

Slavia Louňovice – So Ovčáry 0:2 (0:1)
Branky: 2. Viskup, 84. Hašler. Rozhodčí: Šimáček. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Ovčáry: Straka – Pechar, Ondrák, Baloun, Viskup – Rubeš (60. Dohnal), Tříška (77. Mihalík), Studený, Maršner (90. Ryba) – Hyka, Hašler.