ČFL

6. KOLO: Č. Budějovice B - Ovčáry 0:1 (0:1) Dido.

Krajský přebor

6. KOLO: Kolín - Libiš 2:1 (0:0) Branky: 66. J. Štoček, 89. Kocourek - 83. Válek, Neratovice – Nové Strašecí 2:1 (0:0) Branky: 48. Maleňák, 85. Mráz z PK – 65. vlastní (Maleňák).

I. A třída

6. KOLO: Lhota - Pšovka 5:1 (1:0) Hovotý 2, Čurda, Dubrovský, Jiránek – Bárta, Nová Ves p. Pl. – Nelahozeves 2:1 (1:0) Kukol, T. Petrák – Mašek.

I. B třída

4. KOLO: Vysoká – Slaný 2:1 (1:1) T. Skopka, Štauber z PK – Švásta, Řepín – Klecany 2:4 (0:2) vlastní, Kratochvíl – Straka, Rybecký, Jurkenik, Loskot, Tišice – Brandýsek 2:0 (1:0) Brodský, Štráchal, Veltrusy – Záryby 0:0, Hostouň – Lužec 4:1 (1:1) Teniak 2, Kubát, Bouška – Merta.

Atletico okresní přebor

4. KOLO: Lobkovice - Byšice 0:2 (0:1) Korf, Lauda, ČK: 70. Svačina (Byš.), H. Beřkovice – Dyn. Nelahozeves B 1:4 (0:1) J. Polák – Bondarev 2, Pešta, Flídr, Vojkovice - Pšovka B 1:2 (1:0) Petrla – Král, Chytil, ČK: 0:1, FC Mělník – N. Ves 4:3 (4:2) Gabčo ml. 2, Gabčo st. Tichý – Hruška, Horák, ČK: Tichý – Hemr, D. Beřkovice - Kly 3:2 (0:1) Štěpánek, Šuta, Kalhous – Morávek, Březina, ČK: Březina (Kly), PTZ Nelahozeves – Č. Kralupy 1:1 (0:0) Uher z PK – Šolle, Mšeno - Libiš B 2:1 (1:1) Mansfeld, Tříška z PK – Pazdera.

Tabulka

III. třída – skupina A

4. KOLO: Záryby B – Neratovice B 1:2 (1:2) Valentin – Kalina 2, ČK: Merta (Zár.), H. Počaply - Kostelec 2:5 (1:0) vlastní, Vrňák – Hruška 4, Folíř, Liběchov - Vehlovice 6:1 (3:1) Pěkný 2, Nemasta 2, Veselý, Hladký – Přáda, Dřísy – Všetaty 1:0 (0:0) Velčovský, ČK: Koudelka (Dř.), Mlékojedy - Čečelice 2:1 (1:1) Masluk, Toman – Kábrt, ČK: Janda, Jahodka – Klobása, Tišice B - Lotos 3:2 (1:1) Štráchal 2, Vítovec z PK – Krislík, Bauer, Vysoká B – V. Borek 0:8 (0:6) Janda 2, T. Krajník 2, Ullrych, Mihálik, Švanda, vlastní.

Tabulka

III. třída - skupina B

4. KOLO: Hořín - Chlumín 4:0 (1:0) O. Kettner, Pastir, Cífka, Kopáč, Cítov - Spomyšl 8:3 (2:1) Patzenhauer 4, Janda 2, Fryč, Kříž – Novák 2, Löffelmann, Sazená - Ledčice 2:1 (0:0) Jansa 2 (1 z PK) – Trojan, ČK: 0:2, Dolany - Botafogo 2:2 (0:2) Vondra, Kopecký, ČK: 0:1, Postřižín - Zálezlice 3:3 (2:1) Kliment, Švejda, P. Šatan – Bittner 2, Šobr, ČK: Ulrych, Chvátal (oba Zál.), PTZ Nelahozeves B - Jeviněves 2:0 (0:0) Bláha 2, K. Kralupy - Chvatěruby 5:1 (2:1) Jeřábek 2, Šerhant 2, Müller.

Tabulka

IV. třída - skupina A

2. KOLO: Řepín B - Byšice B 2:1 (1:0) Šíma, Schönfeld – Baranek, V. Borek B - Obříství 7:1 (4:1) D. Merta 4, L. Merta, Pitrmoc, L. Krajník – nehlášen, Střezivojice - Nebužely 0:2 (0:1) Žembery, Skála, Všetaty B - eL Bunda 2:2 (2:1) Hladký, Fr. Lauda – Formánek 2, Lobkovice B – Tuhaň 6:0 (1:0).

Tabulka

IV. třída - skupina B

2. KOLO: Dolany B - Cítov B 6:0 (3:0) Kiraly a Hájek po 3, Veltrusy B - Hostín 8:0 (3:0), Všestudy - Chvatěruby B 2:4 (2:2) Čurma, Jareš – Falta, Fiala, Hofman, Capouch, Lužec B - Vraňany 4:0 Hrdlík, Krejza, Kučaba, Dobiášek, Vojkovice B – Č. Kralupy B 3:0 (0:0) Kaša 2, Král, Úžice - Dřínov 0:3 (0:0) Firoň 2, Kozák.

Tabulka