Ovčárský Sokol v něm potřetí v sezoně hraje doma a bude chtít tak jako proti Loko Vltavín či Chomutovu vyválčit tři body. Soupeř ale nebude lehký, ke středočeskému derby totiž zavítá SK Kladno. Úvodní výkop je v 17 hodin.

Mírným favoritem utkání jsou Ovčáry, byť jsou v tabulce za Kladnem. Jenže oba celky získaly všechny svoje body doma, venku jsou na podzim neškodné.

Přestože jsou Ovčáry od Kladna vzdálené více než padesát kilometrů, pojí oba kluby některé příběhy. Malé Ovčáry kdysi s béčkem Kladna urputně zápolily v divizi, nicméně po svém postupu do ČFL se vztahy vylepšily a dokonce několik hráčů pod Cecemín zamířilo.

Ať už to byl Antonín Holub (hostování v roce 2007), nebo současná dvojice Jaroslav Chalupa (odchovanec SK) – Tomáš Cigánek (v Kladně hrál všechny druho i prvoligové sezony). K nim připočtěme útočníka Tomáše Hašlera, jenž v Kladně v sezoně 2004–05 také hostoval, ale ze Slavie.

Jak Antonín Holub vzpomíná na své působení v Ovčárech?Jakou odměnu vypsal za výhru Jaroslav Chalupa v kabině svého mužstva? A jak oba vidí středeční vzájemný souboj? Čtěte v tištěném vydání Mělnického deníku ve středu 14. září!