Body ovšem výhradně zůstaly v táboře domácího nováčka. Jeho historicky první vítězství ve třetí lize mělo podobu 5:2. Pro hosty, kteří opět zaplatili za chyby v obraně,je to už druhá podobně vysoká porážka na hřišti nováčka v letošní sezoně.

Ovčárským patřil úvod a v první desetiminutovce mohli jít třikrát do vedení. Domácí ale podržel brankář Houdek, který měl v jednom případě i dobře postavené tyče. Z nenápadné akce naopak sami udeřili. Mužíkovu polostřelu si totiž Straka srazil do vlastní sítě. Hosté nesložili zbraně a Mareš po přihrávce od Cigánka hlavou vyrovnal.

Jenže ovčárská obrana byla bez svého zraněného kapitána Ondráka poloviční a po Studeného skluzu ve vápně se kopala penalta. Braun ji ve 27. minutě bez problémů proměnil a poslal domácí opět do vedení.

I tentokrát vedla aktivní hra hostů po levé straněk vyrovnání. Ve 33. minutě Róth odcentroval a skvěle hrající Dittrich koníčkem opět srovnal. Stejný hráč mohl poslat Ovčáry i do vedení, ale jeho gólovou střelu zablokoval Bárta.

K vidění byl parádní fotbal plný nasazení a diváci tleskali nadšením. A to jim domácí hráči přichystali před odchodem na přestávku ještě jednu gólovou radost.Horák ve 42. minutěneuhlídal rychlonohého Kovaříka, a ten střelou k tyči poslal Domažlice potřetí do vedení.

Ve druhém poločase hostétlačili, vypracovali si několik příležitostí k vyrovnání, gólman Houdek však míč za svá záda nepustil. Po hodině hry už Ovčáry na hřišti zcela vládly, jenžebez gólovéhovyjádření.

Pozorně bránící domácíspoléhali na rychlé brejky.Bezděka a Bárta ještě neuspěli, v 71. minutě aleKovaříkudělal kličku iStrakovi a do odkryté branky zvýšil na 4:2.

Hosté se ani poté nevzdávali, prostřídali hráče, a nadále hrozili,v zakončení se však neprosadilRóth, Šmidrkal ani Dittrich. Ke konci se Jiskra ze sevření vymanila a v 89. minutě nedůsledně pokrytý Leitl stvrdil volejem domácí vítězství.

Domažlice - Ovčáry 5:2 (3:2)
Branky:
13. Mužík, 27. Braun PK, 42. a 71. Kovařík, 89. Leitl - 24. Mareš, 33. Dittrich. Rozhodčí: Čuřín. Diváci: 670. ŽK: 51. Strejc, 70. Bezděk, 86. Matas - 54. Matějček, 76. Cigánek.
Domažlice: Houdek – Strejc, Tesař, Bauer, Bárta – Bezděk (74. Leitl), Braun, Mužík, Matas, Mour (46. Mandous) – Kovařík (87. Veselý). Trenér: Zdeněk Michálek.
Ovčáry: Straka – Matějček, Chalupa, Studený, Horák (73. Hyka) – Dittrich, Mareš, Martínek (54. Šmidrkal), Cigánek – Hašler (57. Müller), Róth. Trenér: Pavel Janeček.