Hosté z Kosmonos, kteří k utkání nastoupili s velmi mladým kádrem, se první čtvrthodinu „zabetonovali“ před svým pokutovým územím a Pšované si s přehuštěným prostorem dlouho nevěděli rady. Se střelami z dálky z kopaček Melounka a Olšiaka si hostující gólman Kolínský bez problémů poradil.

Pšovka – Kosmonosy 3:0 (2:0)

A tak přišla na řadu chytrost a zkušenost Libora Tomáška, který ukázal, jak může být fotbal jednoduchý. Zcela volný záložník si dva metry za vápnem zpracoval míč na pravačku, okem zkontroloval postavení gólmana a míč poslal technickou střelou přesně do levé šibenice jeho branky – 1:0.

Domácí gól povzbudil ke zvýšené aktivitě a už o tři minuty později Kolínský lovil míč po střele Pokorného ze sítě podruhé. Bohužel pro domácí, předcházel gólu ofsajd.

Pokorný se tak regulérního gólu dočkal až čtyři minuty před půlí, kdy se dostal v pokutovém území k odraženému míči a nekompromisně prostřelil brankáře hostí – 2:0.

Ve druhém poločase hosté přece jen trochu otevřeli hru a snažili se o zteč domácí branky, kde ale kraloval pozorný gólman Staněk. Také Pšované měli několik dobrých příležitostí ke zvýšení náskoku, ale pokusy Olšika, Pokorného ani Melounka ke gólu nevedly. Blízko k němu byli v závěru i hosté. Staněk nejprve se štěstím vyrazil nebezpečnou střelu Bernarda na roh. Po jeho rozehrání se dostal k míči volný Kalužák a ze dvou metrů pouze trefil vybíhajícího Staňka.

Dvě minuty před koncem se Olšiak prokličkoval až před hostujícího brankáře a střelou do šibenice mu nedal šanci – 3:0.

Branky: 30. Tomášek, 41. Pokorný, 88. Olšiak. Rozhodčí: Zdeněk. ŽK: 1:1. Diváků: 100. Pšovka: Staněk – M. Krejčík – Šesták, L. Kettner, Olšiak – Pokorný, Tomášek, Bárta, Grabmüller – L. Krejčík, Melounek.