Nádherně zrekonstruovaný fotbalový areál SK Lhota čeká parádní show. Tuto neděli se tam domácí výběr střetne od 15 hodin s týmem fotbalových a hokejových hvězd. Vůbec největší atrakcí pro fanoušky bude start českého reprezentačního gólmana Petra Čecha. Borec Chelsea bude sice v sobotu hájit české barvy při kvalifikaci ve Walesu, ale spolu s dalšími reprezentanty Rozehnalem a Jiránkem by vše měli stihnout.

„Ten nápad jsme dostali s Víťou Kolářem. Podle mého je taková akce lepší než nějaké oficiální otevření hřiště,“ míní hráč Lhoty a jinak prvoligový sudí Jiří Adam. Právě Kolářovy (spolumajitel firmy Sport Invest) kontakty na známé sportovce udělaly z akce tak zajímavou záležitost. Vždyť kromě Čecha, Rozehnala a Jiránka se představí také Marek Heinz, Michal Pospíšil, Jaroslav Drobný, Miroslav Kadlec, Pavel Kuka, Karel Pilař, Jiří Novotný a skvělí kladenští hokejisté Pavel Patera, Martin Procházka a František Kaberle.

„Nejhorší problém byl s termínem, ale povedlo se ho vyřešit. Že se kluci z Walesu nedostanou včas zpět, se sice bojíme, ale do tří odpoledne by to snad stihnout měli,“ věří Jiří Adam.