Obě zúčastněné strany se však shodnou pouze na tom, že k potyčce po zápasu skutečně došlo, a že to byl ostudný závěr utkání, který zastínil celý duel mezi domácími Dolními Beřkovicemi a hostujícím celkem ze Mšena.

„Byla to zbytečná šarvátka mezi hráči téměř kvůli ničemu, kterou hodnotím negativně. Jednoznačně tam byla vina z obou stran. Mšeno to vyprovokovalo a druhá strana se do rozepře nechala zamíchat," řekl předseda Sokola Dolní Beřkovice Emil Vašíček.
„To, co se stalo v Beřkovicích, je ostuda okresního fotbalu. Je mi jasné, že domácí budou veškerou vinu svalovat na nás. Ale kdo tam byl, tak viděl," uvedl Jiří Guttenberg, vedoucí mšenského mužstva.
Co se na hřišti po závěrečném hvizdu vlastně mělo odehrát? „Hráč číslo tři se choval hrubě k našemu pořadateli a po zápasu ho slovně napadal, když šel uklízet rohový praporek. Ale k žádnému fyzickému napadání na hřišti nedošlo," řekl Emil Vašíček.
Hráčem číslo tři byl právě vedoucí mšenského týmu Jiří Guttenberg. „Náš kapitán se dostal do slovní rozepře s pořadatelem, což neunesl domácí hráč a začal našeho kapitána Romana Kolumpka škrtit. Najednou bylo hřiště plné diváků, kteří nás začali fyzicky napadat. Domácí pořadatelé situaci absolutně nezvládli, a kdybychom k tomu přistoupili stejně jako oni, musela by přijet i policie. Naštěstí se nám podařilo situaci uklidnit," oponoval Jiří Guttenberg, za kterého se staví i hostující hráči.

„Diváci byli na okraji hřiště kvůli tomu, že hráč číslo tři napadal ústně našeho pořadatele," dodal předseda domácího Sokola. Podle Jiřího Guttenberga došlo ke slovní přestřelce právě mezi ním a Emilem Vašíčkem.
Do zápisu o utkání hlavní rozhodčí Vojtěch Braunšveig uvedl, že po skončení zápasu domácí diváci vběhli na hrací plochu, a začala tak hromadná šarvátka mezi domácími a hostujícími hráči. Roztržka trvala pouze asi dvě minuty, potom se oba tábory uklidnily a odešly v poklidu do kabin.
Celá nepříjemná záležitost byla předána k řešení disciplinární komisi, která bude zasedat už zítra. Zatím se zdá, jako by na beřkovickém hřišti došlo ke dvěma odlišným pranicím.