Hosté přečkali úvodní nápor Pražanů a paradoxně inkasovali v době, kdy začínali mít navrch. Ani dvoubranková ztráta je však nepoložila. Naopak se ještě více začali rvát o výsledek a těsně před půlí Weiner jako správný kapitán nechytatelnou bombou propálil výborného brankáře domácích.

Druhá půle už byla z hostující strany excelentní. Přestože pro zranění musel odstoupit klíčový hráč, stoper Jan Dokoupil, tak ho skvělým výkonem nahradil z útoku stažený Patrik Brož.

„Naši kluci ukázali obrovskou odvahu v soubojích, domácí už jsme nepustili do žádné šance a po gólech Kučery a Prejzy jsme zaslouženě vyhráli,“ radoval se trenér Pavel Stuchlý. Zároveň ale krotí přílišný optimismus: „Ještě nás čekají tři velice náročné zápasy a rozhodně není ještě nic rozhodnuto. Bojovat budeme muset asi až do posledního kola.“

Mladším žákům Neratovic zápas se čtvrtým týmem tabulky body nepřinesl. Po herně výborném prvním poločase, ve kterém neproměnili několik šancí, přišlo v jeho závěru potrestání v podobě vedoucího gólu Střešovic.

Druhý poločas už hosté nezvládli. Za stavu 2:0 sice snížili, ale soupeř bleskově odpověděl a po dalších hrubkách a nedůrazu v obraně navýšil skóre na konečných 5:1.

Starší: Střešovice 1911 – Neratovice 2:3 Branky: Weiner, Kučera, Prejza.

Mladší: Střešovice – Neratovice 5:1 (1:0) Branka: Babovák. Neratovice: Škrna, Novotný, Hackl, Valín, Babovák, Krejčí, Palička, Douděra, Šmejkal, Procházka, Pospíšil (35. Vít).