Kosořice / V úvodním ze série přípravných zápasů vyhráli A třídní fotbalisté Neratovic v krásném areálu Kosořic 4:1 (1:1). O vítězství nad týmem, který letos na jaře sestoupil právě z I. A třídy, rozhodl druhý poločas.

„Byl to typický první zápas. Na hřiště se dostalo všech osmnáct hráčů včetně dorostenců a nových kluků. První poločas byl vyrovnaný, pak už byla na naší straně jednoznačná převaha,“ uvedl trenér Jiří Kafka.

Neratovickou branku hájil celý zápas brankář Černý. Z nových hráčů nastoupili Šimáček a Müller z FK Kaučuk a Hoffmann. Fotbalista Zličína se dokonce i individuálně prosadil, když zvyšoval na 3:1.

Trenér Jiří Kafka byl ale stejně tak spokojen i s dorostenci Kaňkou a Temiakem. Vedle Hoffmanna se do černého trefili ještě Kudela, Pazdera a Mráz. Ten je spolu s Jakubem Pajkrtem po nedělním turnaji na kurtech v Neratovicích nejlepším tenistou Kafkova týmu.

Od pondělí nabere příprava FK vysoké tempo a zapojí se i zbytek kádru – Doubek, Palanský a Jiří Pajkrt. Ve středu od 18 hodin hrají Neratovičtí v Roudnici.