Liběchovští se na hřišti favorizovaného soupeře ujali vedení, domácí dvojice Fikart – Dohnal ale každý dvěma góly poslala zápas jako správné finále do penalt. V nich ovšem domácím závěr duelu poněkud zhořkl. Nejvíc pak jejich hrajícímu kouči Pavlu Dohnalovi, který v závěrečných minutách odstoupil a s podezřením na přetrženou Achillovu šlachu putoval rovnou na vyšetření do nemocnice.

„V devadesáté minutě jsem zabral a prdlo mi tam. Modlím se, aby to byl jen lýtkový sval," popsal svou lapálii. Ani zápas se mu nehodnotil příliš dobře: „Vrátili jsme jim sice porážku, ale nevyužili řadu dalších gólových situací a pak nezvládli penalty. Ale takový je fotbal. Jinak myslím, že místo tréninku to byl dobrý zápas pro oba mančafty."

Hosté mohou k úspěchu už brzy přidat další, o nadcházejícím víkendu je čeká zřejmě klíčový duel o postup na hřišti aktuálně o bod vedoucího byšického béčka. Pro domácí, které by postup ve třetí třídě už neměl minout, může být útěchou, že stejně jako vítězové získali od okresního fotbalového svazu sadu dresů.