Libišští museli po utkání v Zápechzapátrat, kdy naposledy prohráli takovým rozdílem. V letošním ročníku se jim to stalo poprvé. Domácí splatili hostům podzimní porážku i s úroky, když vyhráli 4:0. „Jedna branka hezčí než druhá,“ uznali po závěrečném hvizdu i samotní hosté.

Nejvíce se ovšem bude vzpomínat na vůbec poslední gólový zápis, o který sepostaral brankář Janáček. Přímo z výkopu totiž překonal Trojana, který v závěru v bráně zaskakoval za zraněného Šídla.

„Měli jsme už vystřídáno, takže musel jít chytat hráč. Přes sluníčko neviděl, chtěl to chytit, ale nějak se mu to vysmeklo,“ popsal kuriózní branku hostující trenér Václav Havel.

Ten nejvíce litoval některých nedotažených akcí svého týmu ještě za bezbrankového stavu: „Hráli jsme svou hru a chodili ze zabezpečené obrany do brejků. Dva se nám povedly, ale nedotáhli jsme je do konce. Soupeř pak začal mít trochu navrch, povedlo se mu dát krásnou branku hlavou. Do druhého poločasu jsme si říkali, že šance tam je, ale soupeř přidával jednu hezčí branku za druhou.“

Zápy – Libiš 4:0 (1:0) Branky: 29. Petržílka, 60. Herda, 77. Stupka. 90. J. Janáček. Rozhodčí: Pechanec. Diváci: 150. Libiš: Šídlo – Beutel, Trojan, Zuskin, Novák – Gondek, Janík (65. Hubáček), Pochman, Pospíšil (76. Obermajer) – Jirásek, Mansfeld (65. Válek).