Jedinou porážku mladíci utržili od Obříství, v turnaji neporažení vyslanci podzimního lídra okresního přeboru ale posbírali v dalších zápasech hned tři remízy a s devíti body skončili na druhém místě. O další bod zpět zůstaly týmy bývalých, respektive současných hráčů pořádajícího oddílu. Hospůdka Libiš brala třetí místo před Libiší B zásluhou výhry ve vzájemném zápase.

Předposlední pozici si jedinou výhrou nad poslední Tuhaní zajistila druhá parta libišských dorostenců. Sousedé z opačného břehu Labe sice končili turnaj jako jediní bez výhry, remízami proti Hospůdce Libiš a Obříství ale rovněž oni promluvili do konečného pořadí na čele.

Nejvíce gólů v turnaji nastřílel dorostenec Martin Šandor (6). Nejlepším hráčem turnaje pořadatelé vyhlásili Františka Šelemberka z Tuhaně, nejlepšího brankáře Tomáše Nováka z dorostu.

„Jsem moc rád, že se turnaj povedlo obnovit. Myslím, že se tenhle systém se šesti týmy osvědčil a turnaj nebyl nijak zbytečně dlouhý. K vidění bylo dost kvalitních zápasů a byla i sranda, legrácky a hlavní účel zahrát si fotbálek to splnilo. Bylo fajn vidět spoustu známých tváří opět hrát na jednom hřišti,“ zhodnotil turnaj trenér rezervy Ondřej Eisner, kterému s organizací pomohli především zranění brankáři béčka David Chládek a Michal Škrna mladší a také správci areálu libišského Sokola manželé Trédlovi.