Skupina A

1. kolo: 7. 9.: Ovčáry – Vysoká, Nebužely – Lobkovice, Kly – V. Borek B, Kostelec – Záryby, Všetaty – Řepín.

2. kolo: 14. 9.: Vysoká – Řepín, Záryby – Všetaty, V. Borek B – Kostelec, Lobkovice – Kly, Ovčáry – Nebužely.

3. kolo: 21. 9.: Nebužely – Vysoká, Kly – Ovčáry, Kostelec – Lobkovice, Všetaty – V. Borek B, Řepín – Záryby.

4. kolo: 28. 9.: Vysoká – Záryby, V. Borek B – Řepín, Lobkovice – Všetaty, Ovčáry – Kostelec, Nebužely – Kly.

5. kolo: 5. 10.: Kly – Vysoká, Kostelec – Nebužely, Všetaty – Ovčáry, Řepín – Lobkovice, Záryby – V. Borek B.

6. kolo: 12. 10.: Vysoká – V. Borek B, Lobkovice – Záryby, Ovčáry – Řepín, Nebužely – Všetaty, Kly – Kostelec.

7. kolo: 19. 10.: Kostelec – Vysoká, Všetaty – Kly, Řepín – Nebužely, Záryby – Ovčáry, V. Borek B – Lobkovice.

8. kolo: 26. 10.: Vysoká – Lobkovice, Ovčáry – V. Borek B, Nebužely – Záryby, Kly – Řepín, Kostelec – Všetaty.

9. kolo: 2. 11.: Všetaty – Vysoká, Řepín – Kostelec, Záryby – Kly, V. Borek B – Nebužely, Lobkovice – Ovčáry.

Hrací dny: So předz.: Kostelec, předz. 2,5 hod: Všetaty. Ne 10.00: Řepín, Kly, úředně (11.00): Ovčáry, Nebužely, Záryby, předz.: Lobkovice, předz. 2,5 hod: Vysoká, předz. 2,75 hod: V. Borek B.

Skupina B

1. kolo: 7. 9.: volno – Chlumín, Chvatěruby – Sazená, Ledčice – Dyn. Nelahozeves, PTZ Nelahozeves – Vraňany, Vojkovice – Cítov.

2. kolo: 14. 9.: Chlumín – Cítov, Vraňany – Vojkovice, Dyn. Nelahozeves – PTZ Nelahozeves, Sazená – Ledčice, volno – Chvatěruby.

3. kolo: 21. 9.: Chvatěruby – Chlumín, Ledčice – volno, PTZ Nelahozeves – Sazená, Vojkovice – Dyn. Nelahozeves, Cítov – Vraňany.

4. kolo: 28. 9.: Chlumín – Vraňany, Dyn. Nelahozeves – Cítov, Sazená – Vojkovice, volno – PTZ Nelahozeves, Chvatěruby – Ledčice.

5. kolo: 5. 10.: Ledčice – Chlumín, PTZ Nelahozeves – Chvatěruby, Vojkovice – volno, Cítov – Sazená, Vraňany – Dyn. Nelahozeves.

6. kolo: 12. 10.: Chlumín – Dyn. Nelahozeves, Sazená – Vraňany, volno – Cítov, Chvatěruby – Vojkovice, Ledčice – PTZ Nelahozeves.

7. kolo: 19. 10.: PTZ Nelahozeves – Chlumín, Vojkovice – Ledčice, Cítov – Chvatěruby, Vraňany – volno, Dyn. Nelahozeves – Sazená.

8. kolo: 26. 10.: Chlumín – Sazená, volno – Dyn. Nelahozeves, Chvatěruby – Vraňany, Ledčice – Cítov, PTZ Nelahozeves – Vojkovice.

9. kolo: 2. 11.: Vojkovice – Chlumín, Cítov – PTZ Nelahozeves, Vraňany – Ledčice, Dyn. Nelahozeves – Chvatěruby, Sazená – volno.

Hrací dny: So 10.00: Cítov, předz.: PTZ Nelahozeves, Vojkovice, Sazená, Chlumín, předz. 2,5 hod: Chvatěruby. Ne 10.15: Ledčice, předz.: Vraňany, předz. 2,75 hod: Dynamo Nelahozeves.