Skupina A

1. kolo, sobota 22. 8. 2015, 17:00
Slavia Velký Borek B – TJ Řepín B
Roma Neratovice – Sokol Všetaty
FK Vysoká B – Ovčáry-Nedomice B
Sokol Dřísy – SK Mšeno B
FK Nebužely – AFK Vraňany
Sokol Tuhaň – Sokol Čečelice

2. kolo, sobota 29. 8. 2015 17:00
AFK Vraňany – Sokol Tuhaň
Slavia Velký Borek B – Sokol Všetaty
TJ Řepín B – Sokol Čečelice
Ovčáry-Nedomice B – FK Nebužely
SK Mšeno B – FK Vysoká B
Roma Neratovice – Sokol Dřísy

3. kolo, sobota 5. 9. 2015 17:00
Sokol Všetaty – TJ Řepín B
FK Vysoká B – Roma Neratovice
Sokol Dřísy – Slavia Velký Borek B
FK Nebužely – SK Mšeno B
Sokol Tuhaň – Ovčáry-Nedomice B
Sokol Čečelice – AFK Vraňany

4. kolo, sobota 12. 9. 2015 17:00
Slavia Velký Borek B – FK Vysoká B
Sokol Všetaty – Sokol Dřísy
TJ Řepín B – AFK Vraňany
Ovčáry-Nedomice B – Sokol Čečelice
SK Mšeno B – Sokol Tuhaň
Roma Neratovice – FK Nebužely

5. kolo, sobota 19. 9. 2015 16:30
FK Vysoká B – Sokol Všetaty
AFK Vraňany – Ovčáry-Nedomice B
Sokol Dřísy – TJ Řepín B
FK Nebužely – Slavia Velký Borek B
Sokol Tuhaň – Roma Neratovice
Sokol Čečelice – SK Mšeno B

6. kolo, sobota 26. 9. 2015 16:30
Slavia Velký Borek B – Sokol Tuhaň
Sokol Všetaty – FK Nebužely
TJ Řepín B – Ovčáry-Nedomice B
SK Mšeno B – AFK Vraňany
Roma Neratovice – Sokol Čečelice
Sokol Dřísy – FK Vysoká B

7. kolo, sobota 3. 10. 2015 16:00
FK Vysoká B – TJ Řepín B
AFK Vraňany – Roma Neratovice
FK Nebužely – Sokol Dřísy
Sokol Tuhaň – Sokol Všetaty
Sokol Čečelice – Slavia Velký Borek B
Ovčáry-Nedomice B – SK Mšeno B

8. kolo, sobota 10. 10. 2015 16:00
Slavia Velký Borek B – AFK Vraňany
Sokol Všetaty – Sokol Čečelice
FK Vysoká B – FK Nebužely
TJ Řepín B – SK Mšeno B
Roma Neratovice – Ovčáry-Nedomice B
Sokol Dřísy – Sokol Tuhaň

9. kolo, sobota 17. 10. 2015 15:30
AFK Vraňany – Sokol Všetaty
FK Nebužely – TJ Řepín B
Sokol Tuhaň – FK Vysoká B
Sokol Čečelice – Sokol Dřísy
Ovčáry-Nedomice B – Slavia V. Borek B
SK Mšeno B – Roma Neratovice

10. kolo, sobota 24. 10. 2015 14:30
Slavia Velký Borek B – SK Mšeno B
Sokol Všetaty – Ovčáry-Nedomice B
FK Vysoká B – Sokol Čečelice
TJ Řepín B – Roma Neratovice
Sokol Dřísy – AFK Vraňany
FK Nebužely – Sokol Tuhaň

11. kolo, sobota 31. 10. 2015 14:00
AFK Vraňany – FK Vysoká B
Sokol Tuhaň – TJ Řepín B
Sokol Čečelice – FK Nebužely
Ovčáry-Nedomice B – Sokol Dřísy
SK Mšeno B – Sokol Všetaty
Roma Neratovice – Slavia Velký Borek B

Kdy hrají doma
Sobota – úředně: Všetaty, Vysoká B, V. Borek B, Vraňany. Neděle – úředně: Dřísy, Nebužely, Tuhaň, Ovčáry B (hř. Kly), Řepín B, Mšeno B, Roma (hř. Lobkovice), Čečelice.

Skupina B

1. kolo, sobota 22. 8. 2015, 17:00
Spomyšl – Sokol Zálezlice (předehráno)
FC Postřižín – SK Úžice
Sokol Dolany B – Sokol Hostín
Sokol Chlumín – Sokol Sazená
Sokol Ledčice – Sokol Nová Ves
SK Vojkovice B – FK Kralupy B

2. kolo, sobota 29. 8. 2015 17:00
SK Úžice – FK Kralupy B
Sokol Sazená – SK Vojkovice B
Sokol Nová Ves – Sokol Chlumín
FC Postřižín – Sokol Dolany B
Sokol Zálezlice – Sokol Ledčice
Sokol Hostín – SK Spomyšl

3. kolo, sobota 5. 9. 2015 17:00
SK Spomyšl – FC Postřižín (předehráno)
Sokol Dolany B – SK Úžice
Sokol Chlumín – Sokol Zálezlice
FK Kralupy B – Sokol Sazená
Sokol Ledčice – Sokol Hostín
SK Vojkovice B – Sokol Nová Ves

4. kolo, sobota 12. 9. 2015 17:00
SK Úžice – Sokol Sazená
Sokol Nová Ves – FK Kralupy B
FC Postřižín – Sokol Ledčice
Sokol Dolany B – SK Spomyšl
Sokol Zálezlice – SK Vojkovice B
Sokol Hostín – Sokol Chlumín

5. kolo, sobota 19. 9. 2015 16:30
Sokol Chlumín – FC Postřižín
Sokol Sazená – Sokol Nová Ves
Sokol Ledčice – Sokol Dolany B
FK Kralupy B – Sokol Zálezlice
SK Spomyšl – SK Úžice
SK Vojkovice B – Sokol Hostín

6. kolo, sobota 26. 9. 2015 16:30
SK Úžice – Sokol Nová Ves
FC Postřižín – SK Vojkovice B
Sokol Dolany B – Sokol Chlumín
Sokol Zálezlice – Sokol Sazená
Sokol Hostín – FK Kralupy B
SK Spomyšl – Sokol Ledčice

7. kolo, sobota 3. 10. 2015 16:00
Sokol Chlumín – SK Spomyšl
Sokol Sazená – Sokol Hostín
Sokol Nová Ves – Sokol Zálezlice
Sokol Ledčice – SK Úžice
FK Kralupy B – FC Postřižín
SK Vojkovice B – Sokol Dolany B

8. kolo, sobota 10. 10. 2015 16:00
SK Úžice – Sokol Zálezlice
FC Postřižín – Sokol Sazená
Sokol Dolany B – FK Kralupy B
Sokol Ledčice – Sokol Chlumín
Sokol Hostín – Sokol Nová Ves
SK Spomyšl – SK Vojkovice B

9. kolo, sobota 17. 10. 2015 15:30
Sokol Chlumín – SK Úžice
Sokol Sazená – Sokol Dolany B
Sokol Nová Ves – FC Postřižín
FK Kralupy B – SK Spomyšl
SK Vojkovice B – Sokol Ledčice
Sokol Zálezlice – Sokol Hostín

10. kolo, sobota 24. 10. 2015 14:30
SK Úžice – Sokol Hostín
FC Postřižín – Sokol Zálezlice
Sokol Dolany B – Sokol Nová Ves
Sokol Chlumín – SK Vojkovice B
Sokol Ledčice – FK Kralupy B
SK Spomyšl – Sokol Sazená

11. kolo, sobota 31. 10. 2015 14:00
Sokol Sazená – Sokol Ledčice
Sokol Nová Ves – SK Spomyšl
FK Kralupy B – Sokol Chlumín
SK Vojkovice B – SK Úžice
Sokol Zálezlice – Sokol Dolany B
Sokol Hostín – FC Postřižín

Kdy hrají doma
Sobota – úředně: Sazená, Nová Ves, Chlumín, Úžice, Dolany B, Postřižín. Neděle – úředně: Kralupy 1901, Hostín, Vojkovice B, Zálezlice, Spomyšl, Ledčice (hř. Jeviněves).