Starší přípravka - skupina o 1. až 9. místo

1. turnaj
12. 10.: hřiště Byškovice (Neratovice A, Velký Borek, Čechie Kraupy)
12. 10.: Dynamo Nelahozeves (Libiš, Dyn. Nelahozeves, Pšovka)
11. 10.: Záryby (Mělník A, Záryby, Neratovice B)
2. turnaj
19. 10.: Byškovice (Neratovice A, Dyn. Nelahozeves, Neratovice B)
19. 10.: Libiš (Libiš, Záryby, Čechie Kralupy)
18. 10.: Velký Borek (Mělník A, Velký Borek, Pšovka)
3. turnaj
26. 10.: Pšovka (Neratovice A, Záryby, Pšovka)
26. 10.: Byškovice (Libiš, Velký Borek, Neratovice B)
26. 10.: Mělník (Mělník A, Dyn. Nelahozeves, Č. Kralupy)

Starší přípravka – skupina o 10. až 15. místo

1. turnaj
12. 10.: Mělník (Mělník B, Byšice, K. Kralupy)
11. 10.: Lužec (Lužec, Ovčáry, Hořín)
2. turnaj
19. 10.: Kaučuk Kralupy (Mělník B, K. Kralupy, Ovčáry)
18. 10.: Byšice (Byšice, Lužec, Hořín)
3. turnaj
26. 10.: Mělník (Mělník B, Byšice, Lužec)
26. 10.: Hořín (K. Kralupy, Ovčáry, Hořín)

Mladší přípravka – skupina o 1. až 9. místo

1. turnaj
12. 10.: Kojetice (Veltrusy, Mělník A, Kojetice)
12. 10.: Byškovice (Lobkovice A, Byškovice, K. Kralupy)
12. 10.: Tišice (Libiš, Ovčáry, Pšovka)
2. turnaj
19. 10.: Byškovice (Veltrusy, Byškovice, Pšovka)
19. 10.: Lobkovice od 10 hodin (Lobkovice A, Ovčáry, Kojetice)
19. 10.: Libiš (Libiš, Mělník A, K. Kralupy)
3. turnaj
25. 10.: Veltrusy (Veltrusy, Ovčáry, K. Kralupy)
26. 10.: Pšovka (Lobkovice A, Mělník A, Pšovka)
26. 10.: Byškovice (Libiš, Byškovice, Kojetice)

Mladší přípravka – skupina o 10. až 17. místo

1. turnaj
11. 10.: Byšice (Chvatěruby, Byšice)
12. 10.: Mělník (Č. Kralupy, Lobkovice B, Mělník B)
11. 10.: Kly (Dyn. Nelahozeves, Neratovice, Kly)
2. turnaj
19. 10.: Chvatěruby (Chvatěruby, Lobkovice B, Kly)
18. 10.: Čechie Kralupy (Č. Kralupy, Neratovice)
18. 10.: Dynamo Nelahozeves (Dyn. Nelahozeves, Byšice, Mělník B)
3. turnaj
26. 10.: Chvatěruby (Chvatěruby, Neratovice, Mělník B)
25. 10.: Byšice (Č. Kralupy, Byšice, Kly)
26. 10.: Lobkovice od 10 hodin (Dyn. Nelahozeves, Lobkovice B)

POŘADÍ PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI A HRACÍ SYSTÉM NADSTAVBY