Po podzimu vedoucí příčka, na kontě jediná porážka a výborné skóre 38:6, co víc si přát?

Podzimní část soutěže se nám vydařila, jelikož se nám podařilo přivézt posily do týmu a také stávající hráči příchodem posil dostali větší chuť do hry. Určitým přínosem byl i příchod nového trenéra.

Prvních pět kol bylo z vaší strany famózních. Pětkrát jste zvítězili s celkovým skórem 25:1. Jediný gól jste dostali v Úžicích, kde jste prohráli první poločas 0:1.

Výkonem prvního zápasu venku se tým nastartoval a podával vynikající výkony. V Úžicích po velkém množství neproměněných šancí v prvním poločase a chybě v obraně jsme bohužel po poločase prohrávali. Do druhé půle vlítli hráči jako vyměnění a otočili zápas v náš prospěch.

Pak ale přišla studená sprcha a krutá porážka 0:4 na hřišti rezervy Veltrus.

Veltrusy mají velmi kvalitní tým, do kterého zařadili hráče z A-mužstva, kteří hráli nebo hrají okresní přebor, což se na hře samozřejmě projevilo. Naše chyba byla opět neproměněné šance a neprávem odpískaná penalta sudím Novákem.

V posledních třech kolech se ale zase mužstvo semklo a dokázalo přivést mimo jiné i tři důležité body z Chvatěrub.

K těmto zápasům není co dodat, herně bylo naše mužstvo lepší než mužstva Chvatěrub, Dřínova i Lužce.

Hodně vám pomohlo posílení mužstva o hráče Vojkovic Krajánka a Šatana. Jak jste byli s jejich zařazením do mužstva spokojeni?

Se zařazením Šatana a Krajánka do mužstva jsme z naší strany velice spokojeni a myslím, že spokojenost je i na straně hráčů. Šatan je velice platný a zkušený hráč, který se vrátil do mateřského klubu. Krajánek je mladý, talentovaný hráč. Svědčí o tom i počet jím střelených gólů, které nám hodně pomohly.

Do odvet to máte dobře rozjeté. Takže určitě budete chtít postoupit?

K postupu je ještě daleká cesta, ale samozřejmě bychom byli rádi, kdyby se to povedlo.

Jak bude probíhat příprava? Plánujete účast v nějakém zimním turnaji, nebo dáte přednost přípravným zápasům?

Zimní příprava začala tím, že hráči chodí jednou týdně trénovat do tělocvičny. Od nového roku se začne nabírat fyzička, a jak to půjde a počasí to dovolí, sehrajeme určitě pár přátelských utkání.

Jaromír Hejna