1. kolo, 22. a 23. srpna od 17.00
PTZ B - Dolany, K. Kralupy - Postřižín, Chvatěruby - Sazená, Jeviněves - Cítov, Zálezlice - Hořín, Ledčice - Botafogo, Spomyšl - Chlumín.

2. kolo, 29. a 30. srpna od 17.00
Dolany - Chlumín, Botafogo - Spomyšl, Hořín - Ledčice, Cítov - Zálezlice, Sazená - Jeviněves, Postřižín - Chvatěruby, PTZ B - K. Kralupy.

3. kolo, 5. a 6. září od 17.00
K. Kralupy - Dolany, Chvatěruby - PTZ B, Jeviněves - Postřižín, Zálezlice - Sazená, Ledčice - Cítov, Spomyšl - Hořín, Chlumín - Botafogo.

4. kolo, 12. a 13. září od 17.00
Dolany - Botafogo, Hořín - Chlumín, Cítov - Spomyšl, Sazená - Ledčice, Postřižín - Zálezlice, PTZ B - Jeviněves, K. Kralupy - Chvatěruby.

5. kolo, 19. a 20. září od 16.30
Chvatěruby - Dolany, Jeviněves - K. Kralupy, Zálezlice - PTZ B, Ledčice - Postřižín, Spomyšl - Sazená, Chlumín - Cítov, Botafogo - Hořín.

6. kolo, 26. a 27. září od 16.30
Dolany - Hořín, Cítov - Botafogo, Sazená - Chlumín, Postřižín - Spomyšl, PTZ B - Ledčice, K. Kralupy - Zálezlice, Chvatěruby - Jeviněves.

7. kolo, 3. a 4. října od 16.00
Jeviněves - Dolany, Zálezlice - Chvatěruby, Ledčice - K. Kralupy, Spomyšl - PTZ B, Chlumín - Postřižín, Botafogo - Sazená, Hořín - Cítov.

8. kolo, 10. a 11. října od 16.00
Dolany - Cítov, Sazená - Hořín, Postřižín - Botafogo, PTZ B - Chlumín, K. Kralupy – Spomyšl, Chvatěruby - Ledčice, Jeviněves - Zálezlice.

9. kolo, 17. a 18. října od 15.30
Zálezlice - Dolany, Ledčice - Jeviněves, Spomyšl - Chvatěruby, Chlumín - K. Kralupy, Botafogo - PTZ B, Hořín - Postřižín, Cítov - Sazená.

10. kolo, 24. a 25. října od 14.30
Dolany - Sazená, Postřižín - Cítov, PTZ B - Hořín, K. Kralupy - Botafogo, Chvatěruby - Chlumín, Jeviněves - Spomyšl, Zálezlice - Ledčice.

11. kolo, 31. října a 1. listopadu od 14.00
Ledčice - Dolany, Spomyšl - Zálezlice, Chlumín - Jeviněves, Botafogo - Chvatěruby, Hořín - K. Kralupy, Cítov - PTZ B, Sazená - Postřižín.

12. kolo, 7. a 8. listopadu od 14.00
Dolany - Postřižín, PTZ B - Sazená, K. Kralupy - Cítov, Chvatěruby - Hořín, Jeviněves - Botafogo, Zálezlice - Chlumín, Ledčice - Spomyšl.

13. kolo, 14. a 15. listopadu od 14.00
Spomyšl - Dolany, Chlumín - Ledčice, Botafogo - Zálezlice, Hořín - Jeviněves, Cítov - Chvatěruby, Sazená - K. Kralupy, Postřižín - PTZ B.

Hrací dny
Sobota – 10.15:
Hořín, úřední: Chlumín, Ledčice (hř. N. Ves), Botafogo (hř. Hořín), Cítov, Chvatěruby, Sazená. Neděle – úřední: Zálezlice, PTZ B, K. Kralupy, Jeviněves, Spomyšl, Postřižín, Dolany.