Kvarteto týmů, mimo zmíněných finalistů ještě Chvatěruby a Vojkovice, mělo po oba dny za příznivého počasí a na vzorně připraveném pažitu v rámci přípravy na blížící se sezonu možnost vyzkoušet i případné nové posily.

AFK Veltrusy v prvním utkání vyřídil chvatěrubský Vltavan až příliš hladce 5:0 (1:0). Dvě branky vítězů vstřelil Růžička, po jedné přidali Packa a Juklíček (PK) a jednou zamířili Chvatěrubští do vlastní sítě.

To Viktorka odehrála s Vojkovicemi o poznání vyrovnanější duel, ve kterém domácí rozhodli o svém vítězství góly Růněho a Sajdela v prvním poločase, hosté po změně stran už jen Simonicsem snížili na konečných 2:1.

V nedělních utkáních o konečné umístění si nejdříve Vojkovice zajistily třetí příčku po vítězství 3:2 (2:1) nad Chvatěruby, když za vítěze pálili Simonics, Komačka a Brožek, za poražené snižovali Kvapil a Šabouk.

Všestudští ve finále sehráli s Veltrusy vyrovnaný zápas. Domácí v závěru ve snaze o vyrovnání jednobrankové ztráty z úvodního poločasu vrhli všechny síly do útoku a účastník okresního přeboru navýšil do otevřené obrany své vítězství až na 3:0.

Jednu branku si domácí, konkrétně Růně, vstřelili sami, zbylé dvě zařídil Václav Růžička, který tak čtyřmi góly získal trofej pro nejlepšího střelce turnaje. Nejlepším brankářem byl všestudský Ivo Lorenc, nejužitečnějším hráčem vojkovický Jiří Ludvik.

Po oba dny sledovala zápasy více než stovka diváků. Obsazení, kvalitu a organizaci si podle domácích činovníků pochvalovali zástupci všech zúčastněných mužstev…