„Na utkání jsme jeli s vědomím, že Plzeň je těžký soupeř. Výsledek odpovídá faktu. Soupeř nám ukázal, že se máme dál kam posouvat, ale že i my jim dokážeme trefit gólovou branku,“ hodnotil duel v sezoně už sedmnáctigólový Jiří Vokoun.

Podívejte se na sestřih utkání:

Zdroj: Youtube

Plzeňským střelcem číslo jedna byl v utkání autor hattricku Kaka Paulino. „Bez ohledu na výsledek to byl opravdu náročný zápas. Soupeř měl skvělou obranu i brankáře, a nám se přes ně těžce dostávalo. Jsem přesvědčen, že celé utkání mělo velkou kvalitu a diváky bavilo,“ přidala svůj pohled na utkání zahraniční akvizice na domácí scéně déle než rok neporaženého mužstva (jediná porážka na Slavii přišla po administrativní chybě v zápise kontumací).

Finále Poháru OFS Mělník: FK Vysoká - Čechie Kralupy (3:2 np), 17. 5. 2023
22 gólů! Kanonýrům z Mělnicka vládla známá firma. Kdo byl nejlepší v soutěžích?

Pro Mělnické šlo o pátou porážku v ročníku. O vylepšení bodového zisku čítajícího zatím tři domácí výhry se tým trenéra Jakuba Němce pokusí v pondělí 27. listopadu na půdě brněnského Helasu. O čtyři dny později nastoupí doma proti Baníku Chomutov.

Interobal Plzeň – Olympik Mělník 8:2 (4:0)

Branky: 9, 17. a 19. Kaká, 30. a 34. Rick, 19. vlastní, 35. Vahala, 38. Vnuk – 22. a 27. Vokoun. Rozhodčí: Lafek – Chládek. ŽK: 1:1. Diváci: 200.

Olympik: Šanda (Buchvak) - Gabčo, Vokoun, Lehner, Ježek, J. Sváta, Šuba, M. Sváta, Mešić.

Neúplná tabulka 1. Futsal ligy po devíti kolechNeúplná tabulka 1. Futsal ligy po devíti kolechZdroj: futsalliga.cz