Vítězem okresního fotbalového Českého poháru se stala, i přes porážku v prvním finálovém utkání (1:2), po zásluze rezerva Vysoké. Její hráči zahájili odvetu ve velkém stylu. Už po šesti minutách vedli dvoubrankovým rozdílem.

Hosté ze Záryb postupem času hru vyrovnali a ve druhé půli měli chvílemi i navrch. Bohužel pro ně však nedokázali proměnit vypracované šance. Vítězové i poražení si odnesli vedle pohárů a diplomů i hodnotné ceny v podobě kvalitních fotbalových míčů.

Branky: 47. z pen. a 90. Štauber, 4. I. Synek, 6. Maryška, 19. Kuzmeniuk, 57. D. Řízek, 60. M. Skopka – 36. Schütz, 49. Merta, 63. Sedláček. Rozhodčí: Börner. Diváků: 100.
Vysoká B: Vykoukal - Vála, Tott, Vosmík, I. Synek, Melounek, M. Skopka, D. Synek, Hlaváček, Maryška, Kuzmeniuk (Štauber, D. Řízek, Štumpa).
Záryby B: Amler – Šmafest, M. Kuba st., Sedláček, M. Kuba ml., Schütz, Reisinger, Mikšovský, Šindelář, Mroder, Merta (Novák, Vegricht, Říha, Kutílek).