Domácí AFK udeřil poprvé už po dvaceti minutách hry, gólmana Němce překonal Vladimír Žídek, kterého druhou trefou do šatny napodobil Polanský. Hořín se navíc zkraje druhého poločasu dočkal třetí branky, a přestože hostující Ďurinda snížil, čtvrtý úspěch obstaral opět patnáct minut před koncem forward Polanský. Jiskru naděje následně ještě vykřesal znovu Lukáš Ďurinda, víc už ale soupeři hořínská obrana nepovolila.

„Cíl byl po posledním nevydařeném zápase jasný – rozloučit se s podzimem vítězstvím a sobě i divákům udělat radost. To se také, myslím, docela povedlo,“ řekl s úsměvem vedoucí hořínského mančaftu Karel Holý.

Okresní přebor, 13. kolo: Hořín – Lobkovice 4:2 (45. a 76. Polanský, 22. Žídek, 55. Žemlička – 58. a 85. Ďurinda), Obříství – Záryby B 3:4 np. (37. Hašourek, 81. Řehák, 89. Sus – 46. Mikšovský, 53. Antoš, 83. Popelka), Horní Počaply – Dolní Beřkovice 9:1 (20., 28., 35. a 49. Trubička, 16. Slezák, 71. Hanuš, 65. Žaba, 74. Šuta, 89. Žídek – 76. Březina), Kostelec – Mšeno 1:4 (1. Hlavatý – 68. a 78. Wasyliw, 11. Valenta, 61. Guttenberg, ČK: 0:1), Libiš B – Všestudy 1:3 (80. Matucha – 39. a 77. Podivínský, 61. Koudelka), Pšovka Mělník B – Vysoká 1:5 (69. Netolický – 44. a 72. Gabčo, 21. Pražák, 62. Rolenc, 64. Vála, ČK: 0:1), Horní Beřkovice – Velký Borek 1:4 (89. Brůža – 16. Šejnoha, 41. Kováč, 65. Kubišta, 85. Bryslivec).