Hosté začali soustředěně. Soupeře nepouštěli téměř k ničemu, naopak sami vyráželi do rychlých brejků. Při jednom z nich vyslal Kozák do vyložené šance přesnou kolmicí neratovického „rychlíka" Lelka, který už v 7. minutě otevřel skóre. Domácí, kteří si zřejmě nastavili velmi pozdní budíček, se dlouho nemohli dostat do hry, chyběla jim zejména přesnost přihrávek. Nicméně to na konci první půlhodiny bylo právě Štětí, které vyrovnalo hru i skóre. Píchův centr na zadní tyč dokázal Rejman pod padajícím Malinou protlačit do sítě.

Po přestávce se dal očekávat tlak domácího celku, ale opak byl pravdou. V 57. minutě se Neratovičtí radovali podruhé. Gazdíkův dlouhý aut prodloužil hlavou Jína a důrazný Vorasický poslal hosty znovu do vedení. Štětí pak vrhlo do útoku veškeré síly, ale svěřenci trenéra Kafky dokázali v pohodě odvracet nakopávané centry do pokutového území, a co neubránili zadáci, dokázal likvidovat v sobotu velmi jistý gólman Malina.

Štětí – Neratovice 1:2 (1:1)
Branky: 29. Rejman – 7. Lelek, 53. Vorasický. Rozhodčí: Štefan. ŽK: 3:5. Diváci: 100. Štětí: Michovský – Šimral, Slanička, Tůma, Pícha – Rejman, Kucler (79. Mencl), Cibulka, Stejskal – Hyka (65. Benda), Tichý. Neratovice: Malina – Zeman, Jína, Gazdík, Pajkrt – Vorasický, Radosta, Žežulka, Lelek (81. Weiner) – Kozák, Chrdle (67. Kalaš).

KAREL HORŇÁK