Ve čtvrteční dohrávce si starší na domácím hřišti vyšlápli na první Hořovicko a bodově se tak na svého soupeře dotáhli. Pouze ale do víkendového kola. V tom Neratovičtí na hřišti předposledního Berouna pouze remízovali, zatímco Hořovičtí bodovali naplno. Mladší dorost Neratovic zvládl na výbornou obě utkání.

Starší celek se proti vedoucímu Hořovicku dostal po nevýrazném prvním poločase do vedení až ve druhém dějství. Pokutový kop proměnil Lovíšek. Šancí poté na obou stranách přibylo, ale ani jeden z týmů se neprosadil. Velké štěstí měli zejména Neratovičtí, když průniky důrazných útočníků Hořovicka, Ábela a Zítka, zastavila dvakrát až tyč Kvasničkovy svatyně.

Síť se nakonec přeci jen ještě jednou rozvlnila. Po krásné kolmé přihrávce Lovíška postupoval na hostujícího brankáře sám Havel a střelou mezi nohy dal domácím dvoubrankové vedení. V závěru se Hořovicku podařilo nastřelit ještě jednu tyčku, skóre se ale neměnilo, a tak se z tříbodového zisku radovali domácí.

Jednoznačněji si se svým soupeřem poradili mladší dorostenci. Vedení se ujali již v 17. minutě střelou Tichého. Ve druhém poločase tempo zápasu trochu zvolnilo. O to větší radost měli domácí z branky hrajícího brankáře Fidranta.

Hosté moc dobře věděli, že taková ztráta nemusí znamenat prohru. Přitlačili domácí k jejich vápnu, ale z tlaku, který pramenil zejména z několika rohových kopů, nedokázali nic vytěžit. Naopak na druhé straně se po zákroku na agilního Fidranta kopal pokutový kop. Ten s přehledem proměnil stoper Mihalik. Stav 3:0 vydržel na světelné tabuli až do závěrečného hvizdu.

Ze hřiště zachraňujícího se Berouna si Neratovičtí plný počet bodů neodváželi. Starší tým po bojovném výkonu pouze remizoval 1:1. Prosadil se ve druhém dějství po rohovém kopu. Nejvýš se ve skrumáži dostal Jína. Z následného tlaku vytěžil velké množství šancí, ale v branku nedokázal přetavit ani jednu z nich. Následoval náležitý trest. V posledních minutách domácí zahrávali několik přímých a rohových kopů. Na jeden z nich si v 92. minutě naskočil jeden z domácích hráčů a zajistil Berounu bod.

Mladší dorostenci si počínali lépe. I když do zápasu nevstoupili moc dobře, dokázali nakonec vyhrát. Hned po sedmi minutách inkasovali, ale k obratu zavelel dvěma góly Šimandl. Na začátku druhého poločasu se domácím opět podařilo srovnat krok. Vedení strhnul na stranu Neratovic Michovský po krásné přihrávce Havla. Beroun se poté dostal do velikého tlaku, ale v bráně čaroval Fidrant. Gólovou pojistku dal hostům Vála.

KP staršího dorostu
Dohrávka 20. kola: Neratovice – Hořovicko 2:0
Branky:
49. Lovíšek z PK, 85. Havel. Neratovice: Kvasnička – Jína, Koudelka, Volf, Josef Šulc – Jahodka (45. Havel), Lovíšek, Turna (82. Jakub Šulc), Panocha (68. Brynda) – Tichý (75. Hádek), Michal Palanský.
24. kolo: Beroun – Neratovice 1:1
Branka Neratovic:
53. Jína. Neratovice: Kvasnička – Jína, Koudelka, Volf, Josef Šulc – Jahodka (45. Brynda), Lovíšek, Panocha (86. Havel), Hádek (79. Temiak) – Tichý, Turna.
KP mladšího dorostu
Dohrávka 20. kola: Neratovice – Hořovicko 3:0
Branky:
17. Tichý, 62. Fidrant, 78. Jakub Mihalik z PK. Neratovice: Michovský – Lelek, Jakub Mihalik, Melichar (40. Miroslav Mihalik), Šonský – Vála, Havel (40. Fidrant), Lemarie, Temiak – Tichý (55. Miroslav Palanský), Šimandl (58. Toman).
24. kolo: Beroun – Neratovice 2:4
Branky:
7. a 23. Šimandl, 53. Michovský, 74. Vála. Neratovice: Fidrant – Lelek, Mihalik J., Jonák, Šonský – Vála, Havel, Lemarie (59. Volf), Mihalik M. (40. Michovský) – Šimandl (66. Toman), Temiak (61. Palanský).

(jin)