I přes nepřízeň počasí se rozhodlo – zápas bude. A start mnohem lépe vyšel Neratovicím, které už po šestadvaceti minutách při skromné návštěvě necelé padesátky diváků vedly 2:0. Oba góly FK vstřelil ze standardních situací a na zlepšené hře domácích měly lví podíl i posily z A-týmu, za rezervu nastoupili třeba Josef Kozák, Andrej Ďurinda či Jakub Pajkrt.

Dynamo se během utkání dočkalo jen jedné branky, chvíli po poločasové přestávce proměnil v gól zpětnou přihrávku Luboše Krejzy Robert Minařík. Víc už ale neratovická obrana favoritovi nepovolila.

„Zaspali jsme začátek zápasu, soupeř nastoupil mnohem lépe. S fotbalem to ale nemělo nic společného a já doufám, že to v dalších dnech neodneseme nějakými nemocemi. Ani jednomu týmu se do utkání moc nechtělo, ve větru bylo obtížné nahrát si na metr. Nechci se ale vymlouvat na špatné počasí, Neratovice vyhrály naprosto zaslouženě a o výhře rozhodly jejich proměněné standardky,“ uznal Daniel Kaplan, trenér Nelahozevsi.

Kluby z Mělnicka v I. B třídě: Mnichovo Hradiště B – Tišice 3:2 np. (28. Svoboda, 40. Bajer – 14. a 56. Lauda), Byšice – Libčice 2:1 np. (64. Lauda – 47. Paluka), Neratovice B - Dynamo Nelahozeves 2:1 (22. Jína, 26. Ďurinda - 53. Minařík), FC Mělník - Stará Boleslav 1:4 (85. Blahut - 37. Vodička, 74. Novák, 78. Vodák, 88. Staněk), Benátky B - Lužec 2:1 (25. a 49. Šahini - 8. Uher).