Poslední kola nejnižší soutěže ale ukázala, že tak snadné to zase nebude. Sokol vyřídil bezpečně Nebužely, Tuhani uštědřil šestku a dokázal přivést všechny body i ze Střezivojic. První zklamání přineslo čtvrté kolo, kdy Sokol doma podlehl béčku Lobkovic o jednu branku. Nedělní porážka 3:1 po bezkrevném výkonu na hřišti Všetat B vystavuje Dřísům zatím třetí místo.

„Výsledky pro nás nejsou velkým překvapením a odpovídají současnému stavu v našem mužstvu. Za oběma sousedy v tabulce – Řepínem B i FC Beck junior - zajíždíme, ale nijak nás to netíží a nesvazuje,“ konstatuje sekretář oddílu Jiří Zatloukal a zná i recept, jak se posledního výsledku vyvarovat: „Musíme se zbavit některých problémů, ale to je naše vnitřní záležitost, se kterou nám nikdo nepomůže. Naším cílem, který se teď jeví jako reálný, je umístění v popředí tabulky.“

Jiří Zatloukal je rád, že po loňské sezoně poznamenané zraněním brankáře je Marek Vojtek v pořádku zpět mezi tyčemi. Jeho jistota by měla přispět k celkovému zlepšení fotbalu ve Dřísech. „Za zmínku jistě stojí poznamenat, že jsme dokončili zateplení kabin,“ uzavírá pro kopanou stále zapálený Jiří Zatloukal.