Trojnásobné červené představení v jedné minutě zápasu okresního přeboru odstartovala druhá žlutá karta pro jejich spoluhráče Horčíka. Lobkovičtí hráči byli nejen na hřišti, ale jak potvrdil i jejich zástupce, tak i na čtvrtečním jednání disciplinárky přesvědčeni, že žlutá byla rozhodčím Pěkným udělena neoprávněně.

Bratři Šedovi na hřišti neudrželi nervy na uzdě a budou nějaký čas svému týmu chybět. Petr osm a Vojtěch pět zápasů. „Oba jsou potrestáni za urážky a opakované vyhrožování rozhodčímu. U vyššího z obou trestů hraje roli ještě shození brýlí z obličeje sudího a kopání do nich na zemi,“ uvedl předseda DK Jiří Koch.

Podle jeho vyjádření nemůže disciplinárka rozhodnout, zda byla nějaká karta udělena oprávněně či naopak. „Lobkovičtí se domnívají, že neměla být udělena. Jinak rozhodčí se podle mého názoru nějakých zásadních chyb, kterými by výsledek utkání ovlivnil, nedopustil,“ objasnil Jiří Koch, proč komise v případě Aloise Horčíka sáhla k důtce a sudího předala bez potrestání do komise rozhodčích.

Nepodmíněné tresty: 8 SU – Petr Šeda, 5 SU – Vojtěch Šeda (oba Lobkovice), 2 SU – Miroslav Peluch (Chlumín).

Podmíněné tresty: 3 SU – Martin Topor (Dynamo), 2 SU – Petr Schoř (Jeviněves), 1 SU – Tomáš Sobotka (Kly), Kryštof Palkoska (Mšeno), Jiří Hrstka (dorost Kly), Martin Semerád (Dolany).

Důtka: Alois Horčík (Lobkovice).

Neprojednáno: Jiří Nejedlý (dorost Dolany).

Ostatní: rozhodčí Jaroslav Pěkný se předává do komise rozhodčích.