To, že se jednalo o rozlučkový zápas, se značně projevilo na sestavě. Chybělo mnoho hráčů základní sestavy, a tak muselo nastoupit množství hráčů mladších ročníků. Tempo zápasu bylo od začátku dost pomalé.

Do první šance se dostal Jína po krásné přihrávce za obranu od Panochy. V samostatném nájezdu ale selhal. V další šanci se ocitl Turna, jeho střela však minula branku. Domácí branku Neratovic ale také ohrozili. Z dálky střílející hráč však minul.

Ve vysoké teplotě rychle ubývaly síly. Domácí se začali dostávat do souvislejšího tlaku, skvělými zákroky ale držel naděje Neratovic Kvasnička. Čím více se Kolín tlačil do vápna, tím byla okénka v jeho obraně větší a hosté se dostávali do brejků. Branka ale nakonec nepadla ani na jedné straně.

Až na pár výjimek prakticky totožná sestava nastoupila i v dalším zápase. V tom naopak od začátku přitlačily Neratovice. Do šancí se dostávali zejména po rychlých únicích útočníků Tomana a Šulce. A oba se vystřídali u gólových akcí, takže na poločas šli hosté za stavu 0:3.

Ve druhém dějství už mohl trenér Kaňka začít střídat unavené hráče. Neratovičtí pokračovali v ofenzivním výkonu a dostávali se dále do šancí. Ujala se ale pouze jediná, kterou Šulc završil hattrick. A jelikož brankář Fidrant dvěma zákroky udržel čisté konto, byla derniéra mladších dorostenců velmi povedená.

KP staršího dorostu, 30. kolo: Kolín B – Neratovice 0:0
Neratovice:
Kvasnička – Josef Šulc, Jakub Mihalik, Volf, Lelek – Panocha, Havel, Lemarie, Jahodka – Turna, Jína.
KP mladšího dorostu, 30. kolo: Kolín B – Neratovice 0:4 (0:3)
Branky Neratovic:
Jakub Šulc 3, Toman. Neratovice: Fidrant – Šonský, Jakub Mihalik, Volf (50. Lelek), Miroslav Mihalik – Šimandl, Havel (65. Jína), Temiak, Vála, – Toman (58. Lemarie), Jakub Šulc.

(jin)