Náborová akce byla určená pro všechny děti, které si chtěly užít odpoledne plné sportovních disciplín, soutěží a her.

Pro kluky i holky bylo připraveno celkem deset různých stanovišť zaměřených na všeobecnou pohybovou přípravu. Děti si tak mohly vyzkoušet překážkové dráhy, atletické disciplíny, míčové hry i fotbalové hrátky s míčem. Pro všechny klub připravil zpestření v podobě skákacích hradů a oblíbeného malovaní na obličej.

Fotbalového náboru se nezalekla ani děvčata, z čehož mělo vedení neratovického klubu velkou radost. V sezoně 2021/2022 budou děvčata nastupovat ve žlutomodrých barvách v samostatné dívčí kategorii, kterou se Neratovice rozhodly vytvořit.

„Po zhruba půlročním období, kdy jsme nemohli vyběhnout na hřiště, se nám podařila uspořádat akce, při které jsme opět dokázali naplnit náš stadion. Z náboru jsme v klubu nadšeni. Sportovní odpoledne si přišlo užít několik desítek kluků i holek. Věříme, že si odpoledne naplno užili a my se na ně těšíme při trénincích,“ hodnotil nábor šéftrenér přípravek Jakub Svoboda.

Zároveň i přiblížil, co na nové členy v nejmladších kategoriích čeká. „Náplň tréninků vychází z koncepce klubu. Věnujeme se převážně všeobecným pohybovým aktivitám, hrajeme různé míčové a týmové hry, začínáme se základními fotbalovými dovednostmi a hlavně zažíváme spoustu srandy a zábavy. Už teď máme připravené další akce tohoto typu na příští sezonu a budeme se těšit na všechny, kteří k nám do klubu nově zavítají,“ dodal Jakub Svoboda.

Smutni nemusí ani ti, kteří se na nábor se svou ratolestí nedostavili. Malého fotbalistu či fotbalistku mohou v klubu přihlásit kdykoli. Podrobnější informace poskytne šéftrenér přípravek Jakub Svoboda na telefonním čísle 731 369 787.