Divize C

28. kolo: Ovčáry – Pěnčín/Turnov 1:3 (0:1) 50. Studený - 39. Mrklas, 63. Koubek, 89. Plátek, Chrudim – Dvůr Králové 5:0, Choceň – Hlavice 1:3, Holice – T. Pardubice 1:0, Dobrovice – Předměřice 10:0, Převýšov – Týniště n. O. 2:1, Trutnov – Čelákovice 2:0.

Divize B

28. kolo: Č. Brod – Libiš 3:1 (1:0) 15. a 85. Štefančík (1. z PK), 59. Hucek – 67. Jirásek, Chomutov – Litvínov 1:2, Teplice B – Hazlov 5:1, Most B – Sokolov B 1:1, Bohemian 1905 B – Kladno B 5:3, Brozany – Rakovník 3:1, Nový Bor – Jirny 1:2, Měcholupy – Loko Vltavín 2:2.

I. A třída - skupina A

28. kolo: Neratovice – Nový Knín 1:1 (1:0) Stanislav – Zídek, Lhota – Hvozdnice 3:0 (1:0) Chadima, Mačura, Trousil, Řevnice – Tn. Rakovník 6:2 (2:0) Bezpalec 2, Lhota 2, Kalivoda, Chaloupka – Čermák, Křivánek, Slaný – Nelahozeves 1:1 (0:1) Hořejší – Bondarev, Hradištko – Tuchlovice 2:1 (1:0) Štengl 2 – Holan, Velvary – Hořovice 6:2 (2:0) Mucha 3, Moravec 2, Krištůfek – Nesnídal 2, Milín – Zdice 3:1 (3:0) Vitásek, Zákoutský, Krejčí – Havelka, Velká Dobrá – Měchenice 9:1 (4:0) Duda 4, Neuberger 2, Nosek, Zelinka, Jícha – Dlesk.

I. B třída - skupina A

24. kolo: K. Kralupy – Vraný 1:4 (0:2) 84. Müller - 24. Bauer, 45. Urban, 61. Suchý, 68. Špeta, Beroun B – Koleč 1:2 (1:2) Urban – L. Rychlý, Vaněk, Senomaty – Tuchoměřice 2:0 (0:0) Lahvička, Havel, Lužná – Pavlíkov 0:1 (0:1) Bauer, Braškov – Městečko 4:0 (3:0) Nachtigal, Duda, Maňkoš, Tichý, Mutějovice – Kněževes 3:3 (1:2) Knap 2, Koláček – Hlavatý, Vrabík, Plaček, Lidice – Kr. Dvůr B 0:3 (0:2) Hybš, Frydrych, Novák.

I. B třída - skupina B

24. kolo: Ostrá – Mšeno 1:1 (0:0) 75. M. Kostenko - 83. Hnízdil, Kosmonosy – Pšovka 2:2 (1:0) 10. Knespl, 70. Mašek – 50. Tomášek, 60. Melounek, Vysoká - Řepín 0:0, Bělá p. B. – Lysá n. L. 5:2 (2:1) Prokůpek, Fischer, Toman ml., Vrabec, Hodovanec – Flekač, L. Novák, D. Bousov – Lužec 1:0 (0:0) Budinský, Kr. Vrutice – Skalsko 2:2 (2:0) M. Korec, J. Bůžek – Šťastný, Zimmermann, Bezno – Zeleneč 1:3 (1:2) Mebius – Ešner 2, Svoboda.

Okresní přebor

24. kolo: Hořín – Libiš B 1:2 (0:1) Cífka - Martin Pazdera, Michal Pazdera, Záryby – Pšovka B 5:2 (2:1) Valentin 2, Mikšovský, Schütz, Dušička - Buzalka, Hyka, Čečelice – Tišice 1:3 (1:1) Radomil - Brzoň 2, K. Prejzek, Veltrusy – Kly 2:1 (0:0) Štofl 2 - Kurc, PTZ – Byšice 0:1 (0:0) Lauda z PK, D. Beřkovice – Vojkovice 2:0 (2:0) Štěpánek, Jung, Č. Kralupy – V. Borek 2:0 (2:0) Všolák, Seifert.

III. třída - skupina A

20. kolo: Všetaty – Botafogo Mělník 3:0 (0:0) 77. P. Lauda, 80. Sůra, 87. Budaj, Lobkovice – H. Počaply 1:2 (0:2) Petrův - Jaroš, Fikart, Liběchov – Mlékojedy 2:2 (2:1) Hladký, Malák - Hejsek, Bubník, Záryby B – Tišice B 1:2 (1:0) Novák – Pek, Malý, Vysoká B – Vehlovice 2:2 (1:0) nehlášeni – Svoboda, Liman, Lotos – Kostelec 1:5 (1:3) Gajdůšek – Klíma a Hovorka po 2, Boček.

III. třída - skupina B

20. kolo: Všestudy – D. Nelahozeves B 0:7 Sabolčík 3, Šíma, Kratochvíl, Flídr, vlastní, Chvatěruby – Jeviněves 0:2 (0:0) Broft, Kosman, Cítov – Spomyšl 3:2 (1:2) Fryč, Bláha, Gramskopf - Balko, Novák, Chlumín – Zálezlice 4:0 (2:0) Stoklasa 2, Horák z PK, Lukáš Baran. Ukončeno v 83. minutě rozhodčí Dudou po napadení hostujícím hráčem, PTZ Nelahozeves B – H. Beřkovice 1:10 (1:3) Rosenhofer – Čížek 4, Chudoba 2, Dvořák, Polák, Brůža, Jindřich, N. Ves – Sazená 1:1 (1:1) Horák – Jansa.

IV. třída - skupina A

24. kolo: Střezivojice – Mšeno B 1:0 (1:0) Rampouch, Nebužely – Neratovice/Byškovice B 0:3 (0:1) Kubásek 2, Gerencsery, Všetaty B – Beck Mělník 2:9 (0:4) J. Slezák 2 - Gabčo 2, Fingerhut 2, Bázler, Čermák, Princ, Malinský, Zejda z PK, Lobkovice B – Kly B 0:3 (0:1) Drahoš 2, Šimůnek, Tuhaň – V. Borek B 4:3 (2:0) Žebro 2, Potočiar, Hladík – Hyka 3, Dřísy – Řepín B 8:0 (4:0) Rejšek 4, Sklenář 2, Capouch, P. Fabián.

IV. třída - skupina B

24. kolo: Úžice - Hostín 4:1 (3:0) J. Humpl 2, Valko, Hrdlička – Tauchman, Chvatěruby B - Postřižín 3:1 (1:0) Soukup, Fiala, Trpišovský – Švejda, Veltrusy B - Dřínov 7:0, Č. Kralupy B - Vraňany 10:0 (předehráno), Obříství - Ledčice 3:2 (1:1), Lužec B - Dolany 1:5 (0:3) Tůma – Vondra 3, Kopecký 2, K. Kralupy B - Vojkovice B 5:0 (5:0) ukončeno v 70. minutě pro nedostačující počet hráčů hostů. Branky: Jeřábek, Stegbauer, Kolmistr Martin, Kadlec, Plicka.

Divize dorostu: Admira Praha – Neratovice/Byškovice.

I. A třída dorostu: Tn Rakovník – Pšovka 3:0 (1:0), N. Strašecí – Lužec, Zlonice – Dyn. Nelahozeves, Č. Kralupy – Sp Kladno 8:3 (2:1) Branky Čechie: Kovář 4, Hájek 2, Polák, Kostelníček, V. Borek – Byšice 5:4 (2:1) Švanda 2, Janda 2, Jan Frič - Lauda 2, Menčl, vlastní, K. Kralupy – Unhošť.

OP dorostu - skupina A

18. kolo: Nebužely - Beck Mělník 0:15 (0:8) Hanzlík 5, Bouška 2, Kubín 2, Bursa, Frýdl, Jelen, Kutílek, Finkous, vlastní, Vysoká - Kostelec 0:4 (0:1), Libiš - Čečelice 3:0 (0:0) Surmaj, Barcal, Hádek.

OP dorostu - skupina B

14. kolo: Cítov – H. Beřkovice 0:6 (0:0) Černý 2, Polák, Pasterčák, Brůža, Duciac, Obříství – D. Beřkovice 3:1, N. Ves – Vojkovice 5:5 (1:2) Branky Nové Vsi: Došek 2, Emmer, Stinka, Janovský, Veltrusy – Dolany 0:6 (0:2).

Žákovská liga: Neratovice /Byškovice – Motorlet Praha.

I. A třída žáků: V. Borek – Libiš 4:2 (2:1), 5:0 (1:0), Pšovka – Poděbrady, SK Rakovník B – K. Kralupy, Beck Mělník – Nymburk B starší 3:1 Branky Mělníka: Strnad, Jurečko, Žídek, mladší 5:0.

OP žáků

20. kolo: Liběchov – Mšeno 3:3 (2:1), Veltrusy – Lužec 4:1, D. Beřkovice – Byšice 1:5, Úžice – H. Beřkovice 0:5, Obříství – Dyn. Nelahozeves 15:2 (7:2), Č. Kralupy – H. Počaply 1:3.

III. třída žáků - skupina A

20. kolo: Nebužely – Kostelec 1:11, Všetaty – Tišice 2:4 (1:0), Lobkovice – V. Borek B 18:0 (4:0), Záryby – Střezivojice 9:0 (5:0), Vysoká – Řepín 1:4.

III. třída žáků - skupina B

20. kolo: PTZ Nelahozeves – Vraňany 6:2 (3:2), Chvatěruby – Kly 3:4, Cítov – Ledčice 9:1 (2:1), Chlumín – Vojkovice 1:7, Sazená – Vehlovice 2:0.