SOBOTA

Divize B

27. kolo: Libiš – Most B 1:2 (1:1) 36. Jirásek – 43. Milo, 53. Režný, Kladno B – Chomutov 1:0, Loko Vltavín – Český Brod 4:2, Hazlov – H. Měcholupy 1:1, Litvínov – Brozany 5:0, Jirny – Teplice B 6:0, SK Rakovník – Nový Bor 3:1, Sokolov B – Bohemians 1905 3:0.

Divize B

Divize C

27. kolo: Hlavice – Ovčáry 1:1 (1:0) 10. Koblížek - 90+2 Voljanskij, Předměřice – Holice 0:2, Čelákovice – Velim 1:2, Hr. Králové B – Převýšov 0:2, T. Pardubice – Trutnov 4:0, Pěnčín /Turnov – Dobrovice 3:2, Dvůr Králové – Choceň 2:0, Týniště n. O. – Chrudim 2:0.

Divize C

I. A třída

27. kolo: Dyn. Nelahozeves – Hradištko 5:3 (3:1) Bondarev, Dvorský, Jindřich, Dubský, Pekárek – Pobuda, Koutský, Fiala, Měchenice – Neratovice 1:5 (1:3) Dlesk – Zavadil, Drahorád, Doubek, Jiří Pajkrt, Šmíd, Tuchlovice – Velvary 2:4 (2:2) Peroutka, Fitko – Mucha 2, Bečvář, Kopecký, Tn. Rakovník – Slaný 2:2 (1:0) Urik, Kratochvíl – Hořejší 2, Hvozdnice – Řevnice 3:4 (1:2) Obermajer 3 – Kalivoda 3, Lhota, Nový Knín – Lhota 4:1 (2:0) Foltýn, Patetl, Černý, Puchmajer – Mačura, Hořovice – Milín 2:4 (1:2) Peroutka, Fitko – Šváb 2, Vitásek 2, Zdice – Velká Dobrá 0:5 (0:3) Jícha 2, Zelenka, Bílek, Elman.

I. A třída - skupina A

I. B třída - skupina A

23. kolo: Vraný – Beroun B 2:0 (1:0) David, Cimrman, Kněževes – Lidice 1:1 (0:0) Komžík – T. Starosta – domácí odevzdali rozhodčímu zápis téměř s hodinovým zpožděním, a tak zřejmě dojde ke kontumaci ve prospěch hostů, Městečko – Mutějovice 4:0 (1:0) P. Urban 2, P. Šnídl, P. Bestajovský, Koleč – Senomaty 2:1 (1:0) Dočekal, Rychlý, Mácha, Králův Dvůr B – Kralupy 2:6 (1:4) Molnár, Kučera – Müller 3, Plicka 2, Marek, Pavlíkov – Braškov 3:3 (0:2) Mouyan 2, M. Vodrážka – Přichystal, P. Maňkos, Nachtigal, Tuchoměřice – Lužná 3:2 (1:1) Hochmann 2, T. Cavalieri – Polanský, Lukeš.

I. B třída - skupina A

I. B třída - skupina B

23. kolo: Pšovka – Bělá 2:1 (1:0) 25. Pokorný, 66. L. Krejčík - 64. Arient, Lužec – Ostrá 3:0 (1:0) 30. P. Tauchman, 80. Merta, 86. Levý, Řepín – Bezno 5:2 (2:1) 1. a 81. Kohout, 11. vlastní, 50. Prejza, 70. Štrupl – 6. Kolařík, 63. Linek, Skalsko – Vysoká, Mšeno – Krop. Vrutice 3:7 (2:4) 8. Šledr, 25. Hnízdil z PK, 82. Janouch, Lysá n. L. – Dol. Bousov 4:1 (3:1) Zítka, Baloun, Hovorka, Jelínek – Kubeček, Zeleneč – Kosmonosy 3:0 (2:0) Mráz, Skalický, Losman, Skalsko – Vysoká 8:1 (2:0) Kvajsar 3, Zimmermann 2, Holman, Světlik, Šťastný – T. Skopka.

I. B třída - skupina B

Okresní přebor

23. kolo: Vojkovice – Záryby 3:5 (0:3) Sitař, Kuchta, vlastní – Dušička 2, Tesař, Valentin, Mikšovský, Byšice – D. Beřkovice 2:0 (2:0) Svačina, Manžel, Kly – Č. Kralupy 3:2 (0:2) Pešan, Veselý, Kohout – Sluka, Bulva, Tišice – Veltrusy 3:0 (1:0) Vítovec z PK, T. Prejzek 2, Libiš B – PTZ Nelahozeves 5:0 (1:0) Michal Pazdera 3, Žák, Demeter z PK, V. Borek – Hořín 2:1 (1:1) Teraz, Pitrmoc - Kettner, Pšovka B – Čečelice 3:1 (0:0) L. Krejčík, Král, M. Hyka - Veselý.

Okresní přebor

III. třída - skupina A

19. kolo: Kostelec – Záryby B 5:1 (1:0) Klíma 3, Vostřel, Dryml – Štamfest, Vehlovice – Liběchov 0:1 (0:1) Koňarčík, H. Počaply – Vysoká B 1:1 (1:1) Toman – D. Řízek, Botafogo – Lobkovice 4:5 (3:1), Mlékojedy – Lotos Neratovice 2:0 (1:0) Hýř, Hejsek z PK, Tišice B – Všetaty 3:0 (1:0) Malý 3.

3. třída - skupina A

III. třída - skupina B

19. kolo: Sazená – Cítov 3:2 (2:1) Jansa, Chmelař, Novotný – Hampl, Fryč, Dyn. Nelahozeves B – Chvatěruby 2:2 (1:1) V. Bondarev, Klempt – Koch, Novák, H. Beřkovice – Všestudy 9:0 (4:0) Antoš 3, Polák st., Čížek, Plicka, Brůža, Hurt, Chudoba, Zálezlice – PTZ Nelahozeves B 4:0 (3:0) M. Šobr 3, Bittner, Spomyšl – Chlumín 1:5 (0:2) Löffelmann - Stoklasa 2, Hovorka, Four, Verman, Jeviněves – N. Ves 3:1 (1:0) Šelicha, Broft, Duchoslav - Vancl.

3. třída - skupina B

IV. třída - skupina A

23. kolo: Beck Mělník – Lobkovice B 12:1 (6:0) Bazler a Gabčo po 4, Chmelař 2, Fingerhut, Zejda z PK – Najman, el´Bunda – Nebužely 3:1 (2:0) Uher 2, M. Slavík, V. Borek – Dřísy 0:2 (0:0) Capouch 2 (obě z PK), Mšeno B – Tuhaň 10:1 (5:0) Štráchal 4, Šlédr 3, Brunclík, Rosembaum, Parados – nehlášen, Kly B – Střezivojice 4:2 (3:2) Zelenka, Rynda, Vr. Procházka, Stránský - Rampouch, Dvořák, Neratovice/Byš­kovice B – Všetaty B 7:0 (4:0) Všetečka, Štamfest, Kubásek, Kalina, Sochor, I. Wurm, Gerencsery.

4. třída - skupina A

IV. třída - skupina B

23. kolo: Ledčice – Lužec B 6:3 (3:1) Mir. Muška 3, Šnýdr 2, Martin Muška – Peroutka 3, Vojkovice B – Úžice 0:1 (0:0) Konečný, Dolany – K. Kralupy B 4:2 (4:2) Vondra 2, Halík, Doležálek - Kolmistr, Křemenák, Vraňany – Obříství 4:6 (2:3) Urban, Najman, Neumann, J. Vacek - Manšinger 2, Havel 2, Korbel, Suss, Dřínov – Č. Kralupy B 3:2 (0:1) Minařík 2, Firoň - nehlášeni, Postřižín – Veltrusy B 7:1 (6:0) M. Moravec 3, P. Kliment 2, Gajdoš, Švejda - Stablík, Hostín – Chvatěruby B 0:3 (0:1) Soukup 2, vlastní.

4. třída - skupina B

Divize dorostu

23. kolo: Neratovi­ce/Byškovice – Děčín 0:4, 2:1.

I. A třída dorostu

23. kolo: Dyn. Nelahozeves – Č. Kralupy. Neděle: 10.15 Kročehlavy – K. Kralupy, Byšice – Velvary, Sp Kladno – V. Borek, Lužec – Zlonice, Pšovka – N. Strašecí.

OP dorostu - skupina A

17. kolo: Mšeno – Liběchov 2:5, Čečelice - Vysoká 5:0, Kostelec – Nebužely 15:0.

OP dorostu - skupina A

OP dorostu - skupina B

13. kolo: Vojkovice – Cítov 6:2 (0:2), Dolany – N. Ves 5:1 (1:1) Marek, Ovcharovič, Douša, Hájek, Susko – Došek, D. Beřkovice – Veltrusy 6:1 (4:0), H. Beřkovice – Obříství 2:2 (1:1).

OP dorostu - skupina B

Žákovská liga: Neděle: Teplice – Neratovice/Byš­kovice starší 4:0.

I. A třída žáků

23. kolo: Libiš – Brandýs, O. Voda – V. Borek, K. Kralupy – N. Strašecí, Poděbrady – Beck Mělník.

OP žáků

19. kolo: H. Beřkovice – Obříství 2:1 (1:0), Lužec – Č. Kralupy 1:1, H. Počaply – Liběchov 0:7, Byšice – Úžice (odloženo na 4. 6.), Mšeno – D. Beřkovice 11:1 (5:0), Dyn. Nelahozeves – Veltrusy.

OP žáků

III. třída žáků - skupina A

19. kolo: Kostelec – Záryby 2:0, Střezivojice – Všetaty 1:3, Řepín – Nebužely 14:1 (5:0), V. Borek B – Ovčáry 6:1 (4:0), Tišice – Lobkovice 0:5 (0:1).

3. třída žáků - skupina A

III. třída žáků - skupina B

19. kolo: Vojkovice – PTZ Nelahozeves 6:1 (3:0), Postřižín – Chvatěruby 11:1, Vehlovice – Cítov 2:3 (1:2), Kly – Sazená 3:1, Ledčice – Chlumín 4:1.

3. třída žáků - skupina A