Utkání zhodnotil kutnohorský trenér Alexander Nagy: „První poločas byl z naší strany dost mrtvý a nevýrazný. I když jsme měli dvě šance. Dvakrát Karafiátová a jednu dobrou akci předvedla i Hačková, ale bohužel to tam nespadlo. Stříleli jsme vedle.“

Ve druhé části hry se Kutnohoračky trefily do černého hned čtyřikrát. „Do druhé poločasu jsme šli s tím, že o vývoji utkání rozhodne první gól. Povedlo se nám střídání. Do hry šly Horálková a Dibelková a po centru první jmenované otevřela skóre Dibelková. Další gólovku měla Horálková a proměnila ji. Pak už se to vezlo. Byli jsme lepší než soupeř. Vyplatilo se nám stejnoměrné rozložení sil na oba poločasy, protože druhá půle byla z naší strany o hodně lepší,“ radoval se Nagy.

Šesté kolo naopak vrátilo radost do Všestud. Viktoriánky po čtyřech zápasech, ve kterých s jediným vstřeleným gólem vybojovaly pouhé dva body, konečně zabraly naplno. O jejich vítězství nad Mnichovým Hradištěm a posunu v tabulce před tohoto soupeře bylo rozhodnuto ještě do poločasu, který domácí fotbalistky vyhrály 3:0, celkově pak 5:1.

O branky domácích se podělily Kulhánková (2), Doležalová, Skůpová a JanaHnátová,za hosty korigovala Zajbrlíková.„Naše hráčky přehrálysoupeřky rozdílem třídy, dařilo se jimv rozehrávce i zakončení, kde vynikaly zejména Kulhánková a Skůpová," uvedl domácí sekretář František Šulc.

O nadcházejícím víkendu čeká oba okresní zástupce vzájemný duel. Hrát se bude v neděli od 14 hodin na mělnické umělé trávě.

(mp, lk)