Divize C
8. kolo:
Ovčáry-Chrudim 2:1 (0:1) 49. Hyka, 81. D. Krulich - 16. Vladyka VÍCE.

Krajský přebor
8. kolo:
Úvaly-Libiš 0:5 (0:1) 19. a 46. Válek, 67. a 73. Škorvánek, 90+2 Pochman, utkání jsme sledovali ON-LINE.

I. A třída
8. kolo:
Sedlčany-Pšovka 1:2 (1:1) Pudil - Tomášek 2, Dyn. Nelahozeves-Tuchlovice 2:2 (1:1) Němec, Plicka - Jalaghonia, Kedroň, Neratovice-Čáslav B 0:2 (0:1).

I. B třída – skupina B
6. kolo:
Řepín-Záryby 0:0, Lužec-Tišice 1:1 (0:1) D. Tauchman z PK - Brzoň, Vysoká-Krop. Vrutice.

Okresní přebor
6. kolo: Lobkovice-Pšovka B 2:1 (0:1) 65. Frankl, 90. Petrův – 30. Urban, ČK: 75. P. Šeda (Lob.), Veltrusy-Byšice 0:0, D. Beřkovice-Vojkovice 3:0 (1:0) Patera 2, Zeman, Dyn. Nelahozeves B-Č. Kralupy 1:3 (1:0) Bondarev – Bulva, Šolle 2, Mšeno-PTZ Nelahozeves 2:1 (1:1) Guttenberg, Roman Kolumpek – Hruška, Kly-Čečelice 4:0 (0:0) Hulička z PK, Kohout, Veselý z PK, Bursa, ČK: 1:2, H. Beřkovice-Libiš B 3:1 (3:0) Antoš, Dvořák, Brůža – Eisner.

#nahled|https://g.denik.cz/31/4d/op6_adm350.jpg|https://g.denik.cz/31/4d/op6.jpg|Okresní přebor po 6. kole#

III. třída - skupina A
6. kolo: Botafogo Mělník-Všetaty 1:4
(0:1) nehlášen – Šůra 3, P. Lauda, Liběchov-Neratovice B 4:0 (2:0) Kapler 2, Hladký, Pěkný, FC Mělník-Dřísy 5:1 (4:0) Tichý a Král po 2, Fingerhut – Hlaváček, Mlékojedy-H. Počaply 2:1 (0:0) Toman, Bendl – Hanuš, Lotos Neratovice-Záryby B 3:0 (3:0) Gerencsery 2 (jedna z PK), Šiler, V. Borek-Tišice B 2:0 (1:0) Krajník, Kubina, Vysoká B-Kostelec 0:3 (0:1) Vostřel, Janoušek, Volíř.

#nahled|https://g.denik.cz/31/de/3a6_adm350.jpg|https://g.denik.cz/31/de/3a6.jpg|III. třída - skupina A#

III. třída – skupina B
6. kolo: Hořín-Cítov 2:5
(0:2) O. Kettner 2 - Hatina 3, Mokrý, Čmedla, Chlumín-K. Kralupy 4:1 (2:1) Stoklasa 2, T. Baran, Horák – Stegbauer, Sazená-Jeviněves 3:1 (3:1) Dunko, Studený, Novotný – Nosek, Ledčice-Obříství 12:2 (5:1) Mir. Muška 6, Pichl a Šnýdr po 2, Kasal, Jindrák – Čermák, Mansinger, Chvatěruby-Dolany 2:4 (2:2) Mára 2 – Vondra 2, Djurevski, Vilím, Zálezlice-Spomyšl 2:1 (1:1) M. Šobr 2 – Sankot, N. Ves-PTZ Nelahozeves 8:2 (3:1) Emmer 4, J. Vancl 2, Mich. Horák, Jansa – Rieger, Bláha.

#nahled|https://g.denik.cz/31/5d/3b6_adm350.jpg|https://g.denik.cz/31/5d/3b6.jpg|III. třída - skupina B#

IV. třída – skupina A
6. kolo: V. Borek B-Byšice B 1:1
(0:1) Papež – Váchal, Lobkovice B-Střezivojice 1:2 (0:1) Chroust – Rampouch, Mšeno B-Všetaty B 3:1 (2:0) Koloc z PK, Wasyliw, Fric – vlastní (Demen), Kly B-Tuhaň 1:1 (0:0) Revaj – Matějka, Nebužely-Vehlovice 0:4 (0:0) Benda 2, Svoboda, Brejša, ČK: 2:0.

#nahled|https://g.denik.cz/31/5d/4a6_adm350.jpg|https://g.denik.cz/31/5d/4a6.jpg|IV. třída - skupina A#

IV. třída – skupina B
6. kolo: Všestudy-Vraňany 3:2
(1:0) Hubička, Saroch, Curma – J. Mikš 2, Veltrusy B-Postřižín 4:0 (2:0) 32. Marek z PK, 37. Pouska, 55. Soudský, 65. R. Veselý, Hostín-Č. Kralupy B 2:3 (1:1) Tovara, Orgoník – Spejchal, Horešovský, Kaňka, Dřínov-eL Bunda Neratovice nehráno, hosté se k utkání nedostavili, Chvatěruby B-Lužec B 4:1 (3:1) Hošek 2, Fiala, Plocek – Mir. Rampas.

#nahled|https://g.denik.cz/31/de/4b6_adm350.jpg|https://g.denik.cz/31/de/4b6.jpg|IV. třída - skupina B#

OP dorostu – skupina A
4. kolo:
Řepín-Mšeno 0:8, Vysoká-Kly 2:2, Liběchov-Vehlovice 10:0, Lobkovice-Kostelec 6:1, FC Mělník-Tišice 7:0.

#nahled|https://g.denik.cz/31/de/opdorosta4_adm350.jpg|https://g.denik.cz/31/de/opdorosta4.jpg|OP dorostu - skupina A#

OP dorostu – skupina B
6. kolo:
Dynamo-Vraňany 14:2, Dolany-Cítov 8:3, H. Beřkovice-Lužec 0:2, D. Beřkovice-Vojkovice 6:0, Veltrusy-Postřižín 5:1.

#nahled|https://g.denik.cz/31/de/opdorostb6_adm350.jpg|https://g.denik.cz/31/de/opdorostb6.jpg|OP dorostu - skupina B#

OP žáků
6. kolo:
D. Beřkovice-Veltrusy 4:1, Liběchov-Úžice 5:5, Mšeno-Obřiství 5:2, H. Beřkovice-Vehlovice 1:2, Tišice-H. Počaply 5:0, Lužec-Byšice 7:0.

#nahled|https://g.denik.cz/31/de/opzaku6_adm350.jpg|https://g.denik.cz/31/de/opzaku6.jpg|OP žáků#

III. třída žáků – skupina A
4. kolo:
Vysoká-Záryby 0:3, Ovčáry-Kostelec 0:5, Nebužely-Mšeno B 0:6, Lobkovice-Všetaty 2:2.

#nahled|https://g.denik.cz/31/de/3azaku4_adm350.jpg|https://g.denik.cz/31/de/3azaku4.jpg|III. třída žáků - skupina A#

III. třída žáků – skupina B
4. kolo:
Chlumín-Vraňany 2:0, Ledčice-PTZ Nelahozeves 2:3, Chvatěruby-Kly 2:2, Sazená-Vojkovice 3:7, Dyn. Nelahozeves-Cítov 7:7.

#nahled|https://g.denik.cz/31/de/3bzaku4_adm350.jpg|https://g.denik.cz/31/de/3bzaku4.jpg|III. třída žáků - skupina B#